23 czerwca, odbył się uroczysty apel, podczas którego z radością podsumowaliśmy całoroczną pracę i wspaniałe osiągnięcia uczniów klas I–III. To był wyjątkowy moment pełen uśmiechów, oklasków i ogromnej dumy! 💙
Podczas spotkania nagrodziliśmy i wyróżniliśmy dzieci za ich imponujące zaangażowanie w trzech ważnych obszarach: 📚 Konkursach przedmiotowych – za chęć zdobywania nowej wiedzy, rozwijania pasji i doskonałe wyniki, 🏅 Zawodach sportowych – za niezłomnego ducha walki, świetną kondycję i wspaniałą postawę fair play, 🤝 Działalności na rzecz wolontariatu – za wielkie, wrażliwe serca, empatię i gotowość do bezinteresownego niesienia pomocy innym.
Jesteśmy niesamowicie dumni z każdego Waszego sukcesu! Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom. 👏 Wielkie brawa i podziękowania kierujemy również do wychowawców za ich codzienną pracę oraz do rodziców za wsparcie.
To był wspaniały rok, a Wy udowodniliście, że potraficie góry przenosić! Jesteście najlepsi! 🥰