Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki konkursów IV-VIII i III gimnazjum

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów

Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

Szkolny Konkurs Plastyczny pt. "Pokaż mi swój język"  szkolny

klasy 4-6
I miejsce
Julianna Pokrop, kl. 5 A
II miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 5 F
III miejsce
Alicja Więcek i Urszula Kraszewska, kl. 5 A
wyróżnienia:
Julia Łukasiewicz, kl 5 A
Zuzanna Czeredys, kl. 5 A

kl. 6-8 i 3 gim
I miejsce
Julia Laska, kl. 7 B
II miejsce
Maria Krupińska, 6 B
III miejsce
Adelina Bielicka, kl. 3 A gim
wyróżnienia:
Aleksandra Łęczycka i Wiktoria Mozga, kl. 3 A gim
Weronika Kluza, kl. 7 B
Kacper Budzałek, kl. 7 B
Wiktoria Tręboszka, kl. 7 B

 
 Plastyczny Konkurs Różańcowy  szkolny klasy 4
I miejsce
Aleksandra Soboń, kl. 4 A
II miejsce
Jakub Kubik, kl. 4 E
III miejsce
Zuzanna Dziedzic, kl. 4 E
klasy 5
I miejsce
Kacper Matuszewski, kl. 5 C
II miejsce
Anna Nowak, kl. 5 D
III miejsce
Maria Maszynkiewicz, kl. 5 E
Antonina Pejska, kl. 5 F
Tomasz Chadamik
Urszula Pokora
Marzena Kowalik
 Ogólnopolski Konkurs Maks Matematyczny ogólnopolski  klasy 4
dobry wynik (4 miejsce w woj. łódzkim)
Maciej Pawlik, kl. 4 B
dobry wynik (6 miejsce w woj. łódzkim)
Magdalena Wasiak, kl. 4 E
klasy 5
bardzo dobry wynik (5 miejsce w woj. łódzkim)
Kacper Matuszewski, kl. 5 C
bardzo dobry wynik (7 miejsce w woj. łódzkim)
Jakub Stachecki, kl. 5 E
bardzo dobry wynik (9 miejsce woj. łódzkim)
Miłosz Więcek, kl. 5 A
dobry wynik
Bartosz Gruchol - Kubik, kl. 5 E
klasy 6
bardzo dobry wynik (3 miejsce w woj. łódzkim)
Marcin Świerczyński, kl. 6 B
dobry wynik (7 miejsce w woj. łódzkim)
Jakub Kacprzyk, kl. 6 B
klasy 7
bardzo dobrty wynik (1 miejsce w woj. łódzkim)
Selena Madej, kl. 7 D
Ewa Wasiak
Aneta Dobrowolska
Janusz Puszcz
Katarzyna Markowicz
Beata Muras-Dąbrowska
 Konkurs pod hasłem "Co słychać w przyrodzie-kartka z komiksu" organizowany przez MBP w Skierniewicach miejski  I miejsce
Anna Nowak, kl. 5 D
II miejsce
Maria Krupińska, kl. 6 B
wyróżnienia:
Wiktoria Skorłutowska, kl. 5 F
Marta Niklewicz, kl. 6 B
Filip Podkański, kl. 6 B
Zuzanna Pryk, kl. 7 A
Julia Skręta, kl. 7 A
Wojciech Frączek
Agnieszka Czarnota
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Wyniki zawodów / turniejów sportowych

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
     

 

       
       
   
© ALLROUNDER