Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki konkursów IV-VIII i III gimnazjum

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów

Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

Szkolny Konkurs Plastyczny pt. "Pokaż mi swój język"  szkolny

klasy 4-6
I miejsce
Julianna Pokrop, kl. 5 A
II miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 5 F
III miejsce
Alicja Więcek i Urszula Kraszewska, kl. 5 A
wyróżnienia:
Julia Łukasiewicz, kl 5 A
Zuzanna Czeredys, kl. 5 A

kl. 6-8 i 3 gim
I miejsce
Julia Laska, kl. 7 B
II miejsce
Maria Krupińska, 6 B
III miejsce
Adelina Bielicka, kl. 3 A gim
wyróżnienia:
Aleksandra Łęczycka i Wiktoria Mozga, kl. 3 A gim
Weronika Kluza, kl. 7 B
Kacper Budzałek, kl. 7 B
Wiktoria Tręboszka, kl. 7 B

 
 Szkolny Konkurs
"Mój różaniec"
 szkolny klasy 4
I miejsce
Aleksandra Soboń, kl. 4 A
II miejsce
Jakub Kubik, kl. 4 E
III miejsce
Zuzanna Dziedzic, kl. 4 E
klasy 5
I miejsce
Kacper Matuszewski, kl. 5 C
II miejsce
Anna Nowak, kl. 5 D
III miejsce
Maria Maszynkiewicz, kl. 5 E
Antonina Pejska, kl. 5 F
klasy VI - VIII
I miejsce
Mateusz Cieślak, kl. 7 C
II miejsce
Malwina OLczyk, kl. 7 D
III miejsce
Julia Wacławek, kl. 8 B
Tomasz Chadamik
Urszula Pokora
Marzena Kowalik
Katarzyna Lange
 Ogólnopolski Konkurs Maks Matematyczny ogólnopolski  klasy 4
dobry wynik (4 miejsce w woj. łódzkim)
Maciej Pawlik, kl. 4 B
dobry wynik (6 miejsce w woj. łódzkim)
Magdalena Wasiak, kl. 4 C
klasy 5
bardzo dobry wynik (5 miejsce w woj. łódzkim)
Kacper Matuszewski, kl. 5 C
bardzo dobry wynik (7 miejsce w woj. łódzkim)
Jakub Stachecki, kl. 5 E
bardzo dobry wynik (9 miejsce woj. łódzkim)
Miłosz Więcek, kl. 5 A
dobry wynik
Bartosz Gruchol - Kubik, kl. 5 E
klasy 6
bardzo dobry wynik (3 miejsce w woj. łódzkim)
Marcin Świerczyński, kl. 6 B
dobry wynik (7 miejsce w woj. łódzkim)
Jakub Kacprzyk, kl. 6 B
klasy 7
bardzo dobrty wynik (1 miejsce w woj. łódzkim)
Selena Madej, kl. 7 D
Ewa Wasiak
Aneta Dobrowolska
Janusz Puszcz
Katarzyna Markowicz
Beata Muras-Dąbrowska
 Konkurs pod hasłem "Co słychać w przyrodzie-kartka z komiksu" organizowany przez MBP w Skierniewicach miejski  I miejsce
Anna Nowak, kl. 5 D
II miejsce
Maria Krupińska, kl. 6 B
wyróżnienia:
Wiktoria Skorłutowska, kl. 5 F
Marta Niklewicz, kl. 6 B
Filip Podkański, kl. 6 B
Zuzanna Pryk, kl. 7 A
Julia Skręta, kl. 7 A
Wojciech Frączek
Agnieszka Czarnota
 Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej  szkolny przejście do  etapu międzyszkolnego:
Magdalena Filipczak, kl. 8 A
Natalia Pawlik, kl. 8 B
Julia Cybulska, kl. 3 A gim
Kamil Gmerek, kl. 3 A gim
Marzena Kaczor
 Konkurs recytatorski poezji Jana Pawła II i poezji śpiewanej  szkolny przejście do etapu diecezjalnego:
Maja Podrażka, kl.8 A
Dominika Klimczyk, kl. 8 A
Magdalena Filipczak, kl. 8 A
Dawid Lange, kl. III gim
Katarzyna Lange
VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Kornelek 2018"  międzyszkolny  kat. kl. III-IV
I miejsce
Kinga Lipke, kl. 4 C
kat. kl. V-VI
wyróżnienie:
Maja Milczarek, kl. 5 D
III miejsce
Małgorzata Wierzbicka, kl. 5 E
kat. kl VII-VIII
wyróżnienie:
Wiktoria Zjawińska, kl. 8 B
kat. zespoły
I miejsce
Natalia Błaziak, kl.4 B
Maja Dybowska, kl. 4 B
Natalia Gierach, kl. 5 C
Maja Milczarek, kl. 5 D
Małgorzata Wierzbicka, kl. 5 E
Ewa Matyjek
 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii szkolny przejście do etapu rejonowego
Michalina Piwowaron, kl., 8 B
Krzysztof Pachecki, kl. 3 A gim
Anna Kozłowska
Anna Anwajler
 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego  szkolny przejście do etapu rejonowego
Michalina Rybus, kl. 8 A
Julia Andrys, kl. 8 A
Natalia Grzeczka, kl. 8 B
Amelia Klucznik, kl. 8 B
Michalina Piwowaron, kl 8 B
Marzena Kaczor
Iwona Zdun
 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki szkolny przejście do etapu rejonowego
Patryk Skręta, kl. 3 B gim
Dorota Orłowska
 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie  szkolny przejście do etapu rejonowego
Jakub Bednarek, kl. 3 D gim
 Marzenna Kurzec
Konkurs na "Najładniejszą kartkę Bożonarodzeniową" szkolny

 kat. kl. IV
I miejsce
Natalia Błaziak, kl. 4 B
II miejsce
Weronika Lesiak, jkl. 4 B
III mniejsce
Oliwier Szymaniak, kl. 4 A

kat. kl. V
I miejsce
Wiktoria Skrłutowska, kl. 5 F
II miejsce
Oliwier Jabłoński, kl. 5 A
III miejcse
Michał Czyżewski, kl 5 A

kl. VI i VII
I miejsce
Oliwia Kazimierczak, kl. 6 B
Maja Kubik, kl. 6 B
II miejsce
Amelia Urbaniak, kl. 7 B
Maria Krupińska, kl. 6 B
III miejsce
Nikola Mrarat, kl. 6 B
Magdalena Farej, kl. 6 A
Dawid Dziuda, kl. 6 C

kl. VIII i III gim
I miejsce
Gabriela Kubiak, kl. 3 C gim
Wiktoria Zjawińska, kl. 8 B
II miejsce
Julia Wacławek, kl. 8 B
Natalia Grzeczka, kl. 8 B
III miejsce
Oliwia Madej, kl. 8 B
Jakub Mąkolski, kl. 8 B

Tomasz Chadamik
Urszula Pawlak
Marzena Kowalik
Katarzyna Lange
ks. Wojciech Kmak

 Konkurs Matematyczno-Plastyczny "Matematyczne przeboje" szkolny kat. kl. II - IV
wyróżnienie:
Judyta Szymczak, kl 4 E
kat. kl. V- VIII i III gim
I miejsce
Jakub Gołębiowski, kl. 3 B gim
II miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 5 F
III miejsce
Leon Suchecki, kl. 3 B gim
wyróżnienie:
Filip Podkański, kl 6 B
Dorota Orłowska
Aneta Dobrowolska
Ewa Wasiak
Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda, ..."  szkolny I miejsce
Weronika Łagowska, kl. 3 C gim
Natalia Sałajczyk, kl. 7 A
II miejsce
Róża Ozga, kl. 7 C
III miejsce
Jakub Mastalerz, kl. 3 D gim
wyróżnienia:
Urszula Szymańska, kl. 8 A
Magdalena Filipczak, kl. 8 A

Justyna Podkoń
Magdalena Radek

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego EDI Pingwin ogólnopolski 7 miejsce w kraju
Mateusz Stanecki, kl. 5 B
9 miejsce w kraju
Alicja Pietrzyk ,kl. 5 A
Wiktor Kalisiak, kl. 5 F
Justyna Stopińska
Agnieszka Jelonek-Krupińska
Joanna Sałek
Ogólnopolski Konkurs  Alifik Matematyczny  ogólnopolski

 I miejsce w woj. i X miejsce w kraju (nagroda tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach)

Maciej Pawlik, kl. 4 B

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Bartłomiej Machnicki, kl. 5 B

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Marcin Świerczyński, kl. 6 B
dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Dominik Jarecki, kl. 8 A

Beata Muras- Dąbrowska

 

 

 

 

Ewa Wasiak

Dorota Lis

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny ogólnopolski

bardzo dobry wynik:
Alicja Więcek, kl 5 A (8m-sce w woj.)
Magdalena Dziąg, kl. 5 A
Aleksandra Kraszewska, kl. 7 D
Michalina Piwowaron, kl. 8 B (11 m-sce w woj)
Natalia Grzeczka, kl. 8 B
Natalia Domasat, kl. 8 B
dobry wynik:
Sylwia Pachecka, kl. 4 E
Igor Dzwonkowski, kl. 4 F
Radosław Bartyś, kl 4 B
Nina Dybowska, kl. 7 D
Natalia Domasat, kl. 8 B

Elżbieta Łopatka
Iwona Zdun
Grażyna Antosik
Paulina Król
 XIV Wojewódzki Konkurs Piosenki w Języku Obcym wojewódzki  w kat. język angielski
I miejsce
Weronika Łagowska, kl. 3 C gim
Dawid Lange, kl. 3 A gim
Agnieszka Jelonek-Krupińska
 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego wojewódzki finaliści:
Michalina Piwowaron, kl. 8 B
Amelia Klucznik, kl. 8 B
Iwona Zdun
 IV Ogólnopolski  Konkurs "Wielka Liga Czytelników"  powiatowy II miejsce drużynowo:
Magdalena Ostrowska, kl. 8 C
Nina Dybowska, kl. 7 D
Maja Kubik, kl. 6 B
Iwona Zdun
Paulina Król
Agnieszka Komorowska
Szkolny Konkurs Ortograficzny  szkolny  kat. kl. 3 gim
I miejsce
Irmina Majka, kl. 3 A gim
kart. kl. 7-8
I miejsce
Michalina Piwowaron, kl. 8 B
Marzena Kaczor
Iwona Zdun
 Szkolny Konkurs Recytatorski szkolny kat. kl. IV
I miejsce
Maria Pieńczak, kl. 4 C
kat. kl. V
I miejsce
Małgorzata Wierzbicka, kl. 5 E
I miejsce

Natalia Pawlik, kl. 8 B
Martyna Murgrabia, kl. 6 A
II miejsce
Magdalena Filipczak, kl. 8 A
III miejsce
Dominika Klimczyk, kl. 8 A
wyróżnienia:
Julia Cybulska, kl 3 A gim
Kamil Gmerek, kl. 3 A gim
Katarzyna Sałkowska
Iwona Zdun
Elżbieta Łopatka
Marzena Kaczor
XXXIX Mały Konkurs Recytatorski - CKiS miejski kat. kl. V-VI
III miejsce
Małgorzata Wierzbicka, kl. 5 E
Katarzyna Sałkowska
Szkolny Konkurs Frazeologiczny  szkolny I miejsce
Michalina Piwowaron, kl. 8 B
II miejsce
Irmina Majka, kl. 3 A gim
Krzysztof Pachecki, kl. 3 A gim
Iwona Zdun
Marzena Kaczor
 V edycja szkolnego konkursu literackiego pod hasłem "Kreujemy literackie swiaty" szkolny  klasy gimnazjalne:
I miejsce
Krzysztof Pachecki, kl. 3 A
wyróżnienie:
Klaudia Nowakowska, kl. 3 B
kat. klasy 7-8
I miejsce
Natalia Domasat, kl. 8 B
wyróżnienia:
Michalina Rybus, kl. 8 A
Aleksandra Kraszewska, kl. 7 D
Marzena Kaczor
Grazyna Antosik
Iwona Zdun
Marzena Kaczor
Szkolny Konkurs Informatyczny dla uczniów kl. 4-5  szkolny

 I miejsce
Tomasz Jachimowski, kl. 5 D
II miejsce
Wojciech Strożek, kl. 5 B
III miejsce
Karol Kiełczyński. kl. 5 D

Ilona Ojrzyńska
Artur Błażejewski
 I etap Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego
INFOM@T
 wojewódzki dużynowo I miejsce
w m. Skierniewice
II miejsce wśród 124 szkół w
woj. łódzkim
Wiktor Poremba, kl. 6 B
Marcin Świrczyński, kl. 6 B
Wiktor Kostrzewski
 Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angilelskiego OLIMPUS  ogólnopolski kl. 4 
IV miejsce w kraju
Maciej Ciechański, kl. 4 A
kl 5
III miejsce w kraju
Mateusz Stanecki, kl. 5 B
IV miejsce w kraju
Alicja Więcek, kl. 5 A
kl. 6
III miejsce w kraju
Łukasz Pryk, kl. 6 B
VII miejsce w kraju
Wiktor Poremba, kl. 6 B
IX miejsce w kraju
Marcin Świerczyński, kl. 6 B
kl. 7
IX miejsce w kraju
Amelia Urbaniak, kl. 7 B
kl. 8
IX miejsce w kraju
Filip Kwiatkowski, kl. 8 A
Kamila Kośka
Justyna Stopińska
Agnieszka Jelonek-Krupińska
Agnieszka Kroc
Barbara Czechowska
 Konkurs na wykonanie najładniejszej kartki wielkanocnej z życzeniami dla Papieża  szkolny kat. kl. IV
I miejsce
Sylwester Maszynkiewicz, kl. 4 C
II miejsce
Justyna Plaskota, kl. 4 E
III miejsce
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F 
kat. kl. 5
I miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 5 F
II miejsce
Weronika Soboń, kl. 5 E
III miejsce
Patrycja Owczarek, kl. 5 F
Urszula Pawlak 
XLII Powiatowy Turniej BRD powiatowy kat. 10-12 lat
I miejsce drużynowo
Julia Cegiełka, kl. 5 A
Oliwier Jabłoński, kl. 5 A
Piotr Kępczyński, kl.5 A
I miejsce indywidualnie
Oliwier Jabłoński, kl. 5 A
kat. 13-16 lat
I miejsce drużynowo
Maciej Cegiełka, kl. 7 D
Szymon Sumiński, kl. 3 A gim
Hubert Żaczek, kl 7 D
Leszek Misztal
 Wojewódzki Turniej BRD wojewódzki  III miejsce drużynowo:
Julia Cegiełka, kl. 5 A
Oliwier Jabłoński, kl 5 A
Piotr Kępczyński, kl. 5 A 
Leszek Misztal 
 Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny miedzyszkolny  II miejsce
Michalina Piwowaron,kl. 8 B 
Iwona Zdun 
Międzynarodowy Konkurs  Kangur Matematyczny międzynarodowy  kat. kl. III - IV
bardzo dobry wynik:
Maciej Pawlik, kl. 4 B
Radosław Bartyś, kl. 4 B 
kat. kl. V-VI
wyróżnienia:
Bartłomiej Machnicki, kl. 5 B
Marcin Świerczyński, kl. 6 B
Beata Muras-Dąbrowska
Ewa Wasiak 

XVII Szkolny Konkurs Matematyczny
"Wybieramy najlepszych matematyków naszej szkoły"

szkolny

 kat. kl. IV
I miejsce
Maciej Pawlik, kl. 4 B
II miejsce
Radosław Bartyś, kl. 4 B
III mejsce
Bartosz Włodarczyk, kl. 4 B

kat. kl. V
I miejsce
Bartłomiej Machnicki, kl. 5 B
II miejsce
Tomasz Jachimowski, kl. 5 B
Kacper Matuszewski, kl. 5 C
III miejsce
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
Miłosz Więcek, kl. 5 A

kat. kl. VI
I miejsce
Marcin Świerczyński, kl 6 B
II miejsce
Oskar Wasilewski, kl. 6 B
III miejsce
Jakub Kacprzyk, kl.6 B
Maksymilian Chadamik, kl. 6 B

kat. kl. VII
I miejsce
Aleksandra Kraszewska, kl. 7 D
II miejsce
Konrad Szkup, kl. 7 C
III miejsce
Selena Madej, kl. 7 D

kat. kl. VIII
I miejsce
Amelia Klucznik, kl. 8 B
II miejsce
Dominik Jarecki, kl. 8 A
III miejsce
Natalia Grzeczka, kl. 8 B

Beata Muras-Dąbrowska
Ewa Wasiak
Aneta Dobrowolska
Janusz Puszcz
Dorota Lis
 Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe PANDA ogólnopolski  fizyka:
  8 m-sce w kraju
Patryk Skręta, kl. 3 B gim
j. angielski
7 m-sce w kraju
Alicja Więcek, kl. 5 A
Mateusz Stanecki, kl. 5 B
9 m-sce w kraju
Łukasz Pryk, kl. 6 B
Dorota Orłowska
Justyna Stopińska,
Agnieszka Jelonek-Krupińska
 XVI Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy w Zespole Szkół im. ks. St. Konarskiego międzyszkolny

laureaci (min. 85% punktów)
Michał Dolecki, kl. 6 A
Wiktor Poremba, kl. 6 B
Marcin Świerczyński, kl. 6 B
wyróżnienia:
Gabriel Ciesielski, kl. 6 B
Nikola Marat, kl. 6 B
Filip Podkański, kl. 6 B

Wojciech Frączek
Agnieszka Czarnota
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta ogólnopolski  kat. praca indywidualna
Wyróżnienie:
Kacper Matuszewski, kl. 5 C
najlepszy wynik w  szkole - test konkursowy
kat. Młodzik
Marcin Świerczyński, kl. 6 B
kat. Adept
Dominik Jarecki, kl. 8 B
 Agnieszka Czarnota
Wojciech Frączek
 Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny Na ratunek Ziemi organizowany przez MBP w Sk-cach międzyszkolny  I miejsce
Filip Podkański, kl. 6 B
II miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 5 F
wyróżnienie za pracę konkursową:
Maria Krupińska, kl. 6 B
Julia Cegiełka, kl. 5 A
Agnieszka Czarnota
Wojciech Frączek
 Międzyszkolny Turniej Wiedzy Przyrodniczej LOP  Etap okręgowy finaliści:
Wiktoria Skorłutowska, kl. 5 F
Kacper Matuszewski, kl. 5 C
Wojciech Frączek
Agnieszka Czarnota
 XXXII Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Mój Las ogólnopolski  kat. kl IV-VI
wyróżnienie:
Filip Podkański, kl. 6 B
Michał Czyżewski, kl. 5 B
Agnieszka Czarnota
Barbara Kwiatkowska
 Konkurs literacki "Wiersz dla mojej mamy" szkolny kl. IV-V
I miejsce
Fabian Zieliński, kl. 5 C
II miejsce
Sandra Budzyńska, kl. 4 A
III miejsce
Urszula Kraszewska, kl. 5 A
wyróżnienia:
Natalia Skręta, kl. 5 F
Maciej Winciorek, kl. 4 D
Katarzyna Stopińska-Zając
Paulina Król
 Konkurs plastyczny "Polak potrafi, Polka też"  szkolny  kl. IV -V
I miejsce
Natalia Blaziak, kl 4 B
II miejsce
Filip Groszkowski, kl. 4 A
III miejsce
Karina Majka, kl. 4 F
Katarzyna Stopińska-Zając Paulina Król
XII Międzyszkolny Konkurs Językowo-Fotograficzny  Skierniewice - miasto i okolice  międzyszkolny kat. j. angielski
I miejsce
Ewa Dubel, kl. 3 C gim
III miejsce
Julia Laska, kl. 7 B
Magdalena Radek
Agnieszka Kroc
 Konkurs plastyczno-historyczny na wykonanie laurki dla powstańców w ramach akcji ogólnoplskiej BohaterOn-włącz historię szkolny  I miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 5 F
II miejsce
Mateusz Stanecki, kl. 5 B
III miejsce
Julianna Pokrop, kl. 5 A
Katarzyna Stopińska-Zając
 Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Słowiki"  międzyszkolny  kl. III-IV
wyróżnienie:
Kinga Lipke, 4 C
kat. V-VI
III miejsce

Małgorzata Wierzbicka, kl. 5 E
kat. kl. VII-VIII
wyróżnienie:
Urszula Szymańska, kl. 8 A
Ewa Matyjek
Magdalena Radek
 Konkurs przyrodniczy "Piramida żywienia" szkolny nagrodzeni:
Kacper Matuszewski, kl. 5 C
Natalia Zielińska, kl. 5 C
Michał Kmieć, kl. 4 F
Igor Kluza, kl. 4 F
Marcelina Łopatka, kl. 4 A
Maria Godlewska, kl. 4 A
Natalia Urbaniak, kl. 5 E
Weronika Soboń, kl. 5 E
Agnieszka Czarnota
Wojciech Frączek
Barbara Kwiatkowska
Konkurs przyrodniczy "Krajobrazy Polski"  szkolny  nagrodzeni:
Wiktoria Skorłutowska, kl. 5 F
Michał Szczęsny, kl. 5 D
Julianna Pokrop, kl. 5 A
Wojciach Frączek
Barbara Kwiatkowska
 Konkurs przyrodniczy "Ulubione zwierzę lub roślina" szkolny nagrodzeni:
Natalia Błaziak, kl. 4 B
Maciej Winciorek, kl. 4 D
Filip Walczak, kl. 4 D
Filip Groszkowski, kl. 4 A
 Agnieszka Czarnota
Wojciech Frączek
Szkolny Konkurs Mistrz Kaligrafii Rosyjskiej szkolny kl. VII
I miejsce
Zuzanna Wójcik, kl. 7 B
II miejsce
Mateusz Krawczyński, kl. 7 C
III miejsce
Kinga Farej, kl. 7 D
kl. VIII
I miejsce
Oliwia Madej, kl. 8 B
II miejsce
Urszula Szymańska, kl. 8 A
III miejcse
Jakub Pniewski, kl. 8 D
kl. III gim
I miejsce
Weronika Łagowska, kl.  3 C
II miejsce
Nadia Jóźwicka, kl. 3 A
III miejsce
Kamila Cieślak, kl. 3 A
Magdalena Radek
Violetta Kutkowska
XIII Miejski Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych Polska i Europa w epoce renesansu miejski III miejsce drużynowo:
Dominik Jarecki, kl. 8 A
Michał Jachimowski, kl. 8 C
Marcin Świerczyński, kl. 6 B
Marzenna Kurzec
VII Festiwal Nauki - Klasyk 2009
Ogień w przyrodzie i życiu człowieka
międzyszkolny I miejsce drużynowo:
klasa III B
Dorota Orłowska
Konkurs "Walka o granice II RP i początki odrodzonego Państwa Polskiego" szkolny I m-sce
Krzysztof Pachecki IIIa gim
II m-sce 
Kamil Gmerek IIIa gim
III m-sce
Tomasz Jachimowski VIIIc
wyróżnienia
Dominik Jarecki VIIIa
Natalia Pawlik VIIIb
Damian Durmaj IIIe gim
A. Anwajler

Wyniki zawodów / turniejów sportowych

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

 XXIII skierniewicka edycja Czwartków Lekkoatletycznych miejski
14.09.2018

ROCZNIK 2006
II miejsce w biegu na 60 m
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
II miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Farej, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maja Chojecka, kl. 6 A
ROCZNIK 2007
II miejsce w biegu na 60m
Maria Maszynkiewicz, kl. 5 E
II miejsce w biegu na 300m
Miłosz Sosnowski, kl. 5 E
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maria Maszynkiewicz, kl. 5 E
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Weronika Soboń, kl. 5 E
ROCZNIK 2008
II miejsce w biegu na 1000m
Mieszko Płotkowiak, kl 5 A
III miejsce w biegu na 1000m
Szymon Jędrzejewski
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Krzemińska, kl. 4 A

Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
Piotr Kocęba
Dobrosława Woźniak
Karolina Tokarska
 XXIII skierniewicka edycja Czwartków Lekkoatletycznych miejski
21.09.2018

ROCZNIK 2006
I miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Farej, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Wiktoria Lipińska, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 6 A
ROCZNIK 2007
III miejsce w biegu na 60m
Oskar Mirowski, kl. 5 E
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Bielecka, kl. 5 E
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maria Maszynkiewicz, kl. 5 E
III miejsce w skoku w dal
Oskar Mirowski, kl. 5 E
ROCZNIK 2008
III miejsce w biegu na 60m
Dominik Michalski, kl. 5 E
II miejsce w biegu na 60m
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Krzemińska, kl. 4 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
III miejsce w skoku w dal
Dominik Michalski, kl. 5 E

Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
Dobrosława Woźniak
Karolina Tokarska
XXIII skierniewicka edycja Czwartków Lekkoatletycznych miejski
28.09.2018
ROCZNIK 2006
II miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Farej, kl. 6 A
I miejsce w biegu na 300 m
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maja Chojecka, kl. 6 A
ROCZNIK 2007
III miejsce w biegu na 60m
Miłosz Sosnowski, kl. 5 E
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Cyprian Pietkiewicz, kl. 5 E
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Julia Cegiełka, kl. 5 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Wiktoria Więcek, kl. 5 A
III miejsce w skoku w dal
Miłosz Sosnowski, kl. 5 E
ROCZNIK 2008
III miejsce w biegu na 60m
Lena Krzemińska, kl. 4 F
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Urszula Kraszewska, kl. 5 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Krzemińska, kl. 4 A
III miejsce w biegu na 60m
Maciej Pawlik, kl. 4 B
II miejsce w biegu na 60m
Karina Majka, kl. 4 F
Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Karolina Tokarska
Elżbieta Zbudniewek
Dobrosława Woźniak
 XXIII skierniewicka edycja Czwratków Lekkoatletycznych miejski
5.10.2018

ROCZNIK 2006
I miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Farej, kl. 6 A
III miejsce w biegu na 60 m
Maja Chojecka, kl. 6 A
II miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Amelia Kraher, kl. 6 A
ROCZNIK 2007
III miejsce w biegu na 60m
Maria Maszynkiewicz, kl. 5 E
II miejsce w biegu na 60m
Oskar Mirowski, kl. 5 E
III miejsce w biegu na 60m
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
III miejsce w biegu na 300m
Małgorzata Wierzbicka, kl. 5 E
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Wiktoria Więcek, kl. 5 A
III miejscew rzucie piłeczką plantową
Maria Maszynkiewicz, kl. 5 E
I miejsce w skoku w dal
Oskar Mirowski, kl. 5 E
RoCZNIK 2008
II miejsce w biegu na 60 m
Oktawian Kowalski, kl. 4 F
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Alicja Grzejszczak, kl. 4 F
II miejsce w biegu na 60m
Alicja Grzejszczak, kl. 4 F
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Krzemińska, kl 4 A

Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Dobrosława Woźniak
Karolina Tokarska
 Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym  miejski  przejście do półfinału wojewódzkiego
Maja Kubik, kl. 6 B
Maria Krupińska, kl. 6 B
Karol Skrzydło
Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych  powiatowy  III miejsce
Miłosz Sosnowski, kl. 5 E
Borys  Kopczyński, kl. 5 E
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
Cyprian Pietkiewicz, kl. 5 E
Oskar Mirowski, kl. 5 E
Jakub Stachecki, kl. 5 E
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
Dawid Grad, kl. 6 A
Wiktor Wieczorek, kl. 6 A
 Piotr Gierach
 XXVI Skierniewicki Bieg Niepodległości  miejski kat. kl. III - IV
II miejsce
Jagoda Nowakowska, kl 4 F
kat. kl. III - IV
II miejsce
Oktawian Kowalski, kl. 4 F
kat. kl. V-VI
I miejsce
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
kat. kl. V - VI
III miejsce
Mieszko Płotkowiak, kl 5 A
Dobrosława Woźniak
Karol Skrzydło
Jolanta Doruchowska
Piotr Kocęba
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt  powiatowy III miejsce
Kinga Farej, kl. 7 D
Klaudia Grala, kl. 7 D
Selena Madej, kl. 7 D
Weronika Kluza, kl. 7 B
Maria Sosnowska, kl. 7 B
Zuzanna Lipke, kl. 8 B
Oliwia Madej, kl. 8 B
Natalia Pawlik, kl. 8 B
Zuzanna Sobolewska, kl. 8 B
Iga Sawicka, kl. 8 C
Martyna Krajewska, kl. 8 C

 

 

 

Katarzyna Janusz

Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej powiatowy III miejsce
Amelia Kraher, kl. 6 A
Maja Chojecka, kl. 6 A
Magdalena Farej, kl. 6 A
Wiktoria Lipińska, kl. 6 C
Wiktoria Więcek, kl. 5 A
Julia Cegiełka, kl. 5 A
Maria Krupińska, 6 B
Jagoda Kozłowska, kl. 6 B
Wiktoria Trębska, kl. 5 C
Patrycja Grotkowska, kl. 6 A
 Maja Kubik, kl. 6 B
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Jolanta Doruchowska
Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt  powiatowy  I miejsce
Maja Chojecka, kl. 6 A
Magdalena Farej, kl. 6 A
Patrycja Grotkowska, kl. 6 A
Amelia Kraher, kl. 6 A
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
Wiktoria Lipińska, kl. 6 C
Oliwia Krawczyk, kl. 6 A
Nicol Kowara, kl. 5 E
Jagoda Murgrabia, kl. 5 E
Oliwia Sobczak, kl. 5 E
Weronika Soboń, kl. 5 E
Amelia Ośko, kl. 5 E
Jolanta Doruchowska
 Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej chłopców powiatowy  I miejsce
Jakub Przyżycki, kl. 6A
Gabriel Ciesielski, kl. 6 A
Wiktor Wieczorek, kl. 6 A
Michał Kulawiak, kl. 6 A
Dawid Grad, kl. 6 A
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
Borys Kopczyński, kl. 5 E
Marceli Madej, kl. 5 E
Miłosz Sosnowski, kl. 5 E

Piotr Gierach
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym  powiatowy IV miejsce
Maciej Klepaczka, kl. 8 B
Bartłomiej Pijus, kl. 8 B
Piotr Stachecki, kl. 8 B
Katarzyna Janusz
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt  powiatowy

II miejsce
Karina Adamczyk, kl. 8 B
Natalia Grzeczka, kl. 8 B
Nadia Jóźwicka, kl. 3 A gim
Natalia Kacprzyk, kl. 8 B
Julia Klejs, kl. 3 A gim
Beata Konarzewska, kl. 3 C gim
Natalia Pawlik, kl. 8 B
Małgorzata Rutkowska, kl. 8 B
Zuzanna Sobolewska, kl. 8 B
Aleksandra Stefanowska, kl. 3 D gim
Julia Wacławek, kl. 8 B

Karolina Tokarska
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców powiatowe  I miejsce (awans do 1/2 finału wojewódzkiego)
Emil Banaszczyk, kl. 8 D
Jakub Bednarek, kl. 3 D gim
Jakub Gwiaździński, kl. 8 D
Maciej Klepaczka, kl. 8 B
Mateusz Kowal, kl. 3 D gim
Patryk Smolarek, kl. 3 D gim
Piotr Stachecki, kl. 8 B
Dawid Szotomski, kl. 8 D
Igor Ślawski, kl. 8 A
Michał Teofilak, kl. 8 D
Kamil Smoliński
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  biegach przełajowych powiatowy

 II miejsce (przejście do półfinału wojewódzkiego)
Beata Konarzewska, kl. 3 C gim
Nadia Jóźwicka, kl. 3 A gim
Natalia Grzeczka, kl. 8 B
Julia Klejs, kl. 3 A gim
Wiktoria Kurlikowska, kl. 8 A
Zuzanna Lipke, kl. 8 B
Sylwia Skręta, kl. 8 B
Urszula Szymańska, kl. 8 A

Dobrosława Woźniak
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym  powiatowe II miejsce
Zuzanna Sobolewska, kl. 8 B
Lena Zdończyk
Karol Skrzydło
Finał Skierniewickiej Szkolnej Ligii Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej "Nawa" 4.04.2019  miejski

 klasyfikacja szkół:
IV miejsce SP nr 2 - sztafeta 6X50 m stylem dowolnym

osiągnięcia indywidualne:

ROCZNIK 2005
sztafeta 6X50m stylem dowolnym kobiet
II miejsce
Natalia Witczak, kl. 7 D
VI miejsce
Zofia Mikusek, kl. 7 D

50m stylem dowolnym mężczyzn
ROCZNIK 2007
IV miejsce
Piotr Kępczyński, kl. 5 A

50 m stylem dowolnym kobiet
ROCZNIK 2008
I miejsce
Marta Staniak, kl. 4 B

50m stylem grzbietowym mężczyzn
ROCZNIK 2007
I miejsce
Oliwier Jabłoński, kl.5 A

25 m stylem klasycznym dziewcząt
ROCZNIK 2008
I miejsce
Weronika Lesiak, kl. 4 B

50m stylem klasycznym kobiet
ROCZNIK 2005
III miejsce
Aleksandra Kraszewska, kl. 7 D

25m stylem klasycznym chłopców
ROCZNIK 2007
V miejsce
Mieszko Płotkowiak, kl. 5 A

 

 
 "Bieg Wagarowicza" miejski  kat. kl. III -IV
I miejsce
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
Dobrosława Woźniak
 XXIII edycja skierniewickich Czwartków Lekkoatletycznych  miejski
!7.04.2019
ROCZNIK 2006
III miejsce w biegu na 60m
Michał Kulawiak, kl. 6 A
I miejsce w biegu na 60m
Magdalena Farej, kl. 6 A
II miejsce w biegu na 60m
Amelia Kraher, kl. 6 A
III miejsce w biegu na 60m
Maja Chojecka, kl. 6 A
I miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
II miejsce w rzucie piłeczką  palantową
Michał Kulawiak, kl. 6 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Amelia Kraher, kl. 6 A
ROCZNIK 2007

III miejsce w biegu na 60 m
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
ROCZNIK 2008
II miejsce w biegu na 60m
Alicja Grzejszczak, kl. 4 F
III miejsce w biegu na 60 m
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jagoda Nowakowska, kl 4 F
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Krzemińska, klk. 4 A
Piotr Gierach
D. Woźniak|
Karolina Tokarska
Jolanta Doruchowska
 XXIII edycja skierniewickich Czwartków Lekkoatletycznych  miejski
26.04.2019

ROCZNIK 2006
II miejsce w biegu na 60m

Michał Kulawiak, kl. 6 A
I miejsce w biegu na 60m
Magdalena Farej, kl. 6 A
II miejsce w biegu na 60 m
Amelia Kraher, kl. 6 A
II miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Michał Kulawiak, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Amelia Kraher, kl. 6 A
ROCZNIK 2007
III miejsce w biegu na 60 m
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
ROCZNIK 2008
II miejsce w biegu na 60 m
Alicja Grzejszczak, kl. 4 F
I miejsce w biegu na 300 m
Jagoda Nowakowska,kl 4 F
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Krzemińska, kl. 4 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Alicja Grzejszczak, kl. 4 F
II miejsce w skoku w dal
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F

Piotr Gierach
D. Woźniak
Karolina Tokarska
Jolanta Doruchowska

XXIII edycja skierniewickich Czwartków Lekkoatletycznych  miejski
10.05.2019

ROCZNIK 2006
I miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Farej, kl. 6 A
I miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką palntową
Amelia Kraher, kl. 6 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 6 A
ROCZNIK 2007
II miejsce w biegu na 60 m
Oskar Mirowski, kl. 5 E
III miejsce w biegu na 60 m
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
II miejsce w biegu na 60 m
Maria Maszynkiewicz, kl. 5 E
II miejsce w biegu na 1000m
Mieszko Płotkowiak, kl 5 A
II miejsce w skoku w dal
Oskar Mirowski, kl. 5 E
ROCZNIK 2008
III miejsce w skoku w dal
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
I miejsce w biegu na 60 m
Alicja Grzejszczak, kl. 4 F
III miejsce w biegu na 60m
Weronika Lesiak, kl. 4 B
III miejsce w biegu na 300m
Adam Selenta, kl. 4 F
I miejsce w biegu na 300m
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maciej Farej, kl. 4 B
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Wiktoria Trębska, kl. 5 C

D. Woźniak
Katarzyna Janusz
Karol Skrzydło
Elżbieta Zbudniewek
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
XXIII edycja skierniewickich Czwartków Lekkoatletycznych miejski
17.05.2019

ROCZNIK 2006
III miejsce wbiegu na 60m
Michał Kulawiak, kl. 6 A
I miejsce w biegu na 60m
Magdalena Farej, kl. 6 A
II miejsce w biegu na 60m
Amelia Kraher, kl. 6 A
III miejsce w biegu na 60m
Maja Chojecka, kl. 6 A
III miejsce w biegu na 300m
Damian Buczyński, kl. 6 A
I miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
I miejsce w biegu na 600m
Wiktoria Lipińska, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 6 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maja Chojecka, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Amelia Kraher, kl 6 A
ROCZNIK 2007

II miejsce w biegu na 60m
Weronika Soboń, kl. 5 E
I miejsce w biegu na 60m
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
II miejsce w biegu na 60m
Oskar Mirowski, kl. 5 E
III miejsce w biegu na 60m
Marceli Madej, kl. 5 E
II miejsce w biegu na 1000m
Mieszko Płotkowiak, kl. 5 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Weronika Soboń, kl. 5 E
I miejsce w skoku w dal
Oskar Mirowski, kl. 5 E
II miejsce w skoku w dal
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
ROCZNIK 2008
III miejsce w biegu na 60m
Oktawian Kowalski, kl.4 F
I miejsce w biegu na 60m
Alicja Grzejszczak, kl.4 F
I miejsce w biegu na 300m
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Alicja Grzejszczak, 4 F
II miejsce w skoku w dal
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F

Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
Piotr Kocęba
Karol Skrzydło
D. Woźniak
XXIII edycja skierniewickich Czwartków Lekkoatletycznych miejski
24.05.2019
ROCZNIK 2006
II miejsce w biegu na 60m
Magdalena Farej, kl. 6 A
II miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 6 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maja Chojecka, kl. 6 A
ROCZNIK 2007

III miejsce w biegu na 60m
Weronika Soboń, kl. 5 E
III miejsce w biegu na 60m
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
III miejsce w biegu na 1000m
Mieszko Płotkowiak, kl. 5 A
ROCZNIK 2008
I miejsce w biegu na 60m
Alicja Grzejszczak, kl. 4 F
I miejsce w biegu na 300m
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Wiktoria Trębska, kl. 5 C
Piotr Gierach
D. Woźniak
Jolanta Doruchowska
 Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt  powiatowy  I miejsce
Magdalena Farej, kl. 6 A
Maja chojecka, kl. 6 A
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
Amelia Kraher, kl. 6 A
Wiktoria Lipińska, kl. 6 C
Weronia Soboń, kl. 5 E
Jolanta Doruchowska
 Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt powiatowy  II miejsce
Maja Chojecka, kl 6 A
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
Patrycja Grotkowska, kl. 6 A
Wiktoria Więcek, kl. 5 A
Jagoda Kozłowska, 6 B
Mariua Krupińska, kl. 6 B
Jolanta Doruchowska
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
 Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym chłopców  powiatowy II miejsce
Bartosz Gruchl-Kubik, kl. 5 E
Oskar Mirowski, kl. 5 E
Marceli Madej, kl. 5 E
Borys Kopczyński, kl. 5 E
Jakub Przyżycki, kl. 5 E
Wiktor Wieczorek, kl. 6 A
Piotr Gierach
Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej chłopców  powiatowy  III miejsce
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
Marceli Madej, kl. 5 E
Miłosz Sosnowski, kl. 5 E
Borys Kopczyński, kl. 5 E
Wiktor Wieczorek, kl. 6 A
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
Gabriel Ciesielski, kl. 6 A
Piotr Gierach
 XXIII edycja skierniewickich Czwartków Lekkoatletycznych - fianał  miejski
31.05.2019
 I miejsce SP nr 2 w puktacji szkół
ROCZNIK 2006
II miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 6 A
III miejsce w biegu na 60m
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
I miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Farej, kl. 6 A
III miejsce w biegu na 60m
Maja Chojecka, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 6 A
I miejsce w rzucie piłeczką plantową
Magdalena Farej, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maja Chojecka, kl. 6 A
ROCZNIK 2007
III miejsce w biegu na 60m
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. 5 E
III miejsce w biegu na 60m
Maria Maszynkiewicz, kl. 5 E
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Wikrtoria Więcek, kl. 5 A
III miejsce w skoku w dal
Oskar Mirowski, kl. 5 E
III miejsce w biegu na 1000 m
Mieszko Płotkowiak, kl. 5 A
ROCZNIK 2008
II miejsce w biegu na 60 m
Alicja Grzejszczak, kl. 4 F
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Krzemińska, kl.4 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Urszula Kraszewska, kl. 5 A
I miejsce w biegu na 300m
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Piotr Kocęba
D. Woźniak
Karolina Tokarska
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w piłce siatkowej
powiatowe III miejsce
Karina Adamczyk, kl. 8 B
Weronika Kluza, kl. 7 B
Zuzanna Kroc, kl. 3 E gim
Oliwia Madej, 8 B
Natalia Pawlik, kl. 8 B
Sylwia Różańska, kl. 3 E gim
Małgorzata Rutkowska, kl. 8 B
Zuzanna Sobolewska, kl. 8 B
Maria Sosnowska, kl. 7 B
Julia Wacławek, kl. 8 B

K. Tokarska

 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej  powiatowe III miejsce
Jakub Bednarek, kl. 3 E gim
Kamil Gmerek, kl.3 vA gim
Maciej Klepaczka, kl. 8 B
Mateusz Kowal, kl. 3 E gim
Michał Krupiński, kl. 3 B gim
Kacper Rutkowski, kl. 3 B gim
Piotr Stachecki, kl. 8 B
Szymon Sumiński, kl. 3 A gim
Igor Ślawski, kl. 8 A
Michał Teofilak, kl. 8 D
 K. Smoliński
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce powiatowe III miejsce
Karolina Ciesielska, kl. 3 C gim
Wiktoria Karwalska, kl. 3 C gim
Julia Koter, kl. 8 D
Zuzanna Kroc, kl.3 E gim
Wiktoria Kurlikowska, kl. 8 A
Karolina Kuśmierczyk, kl. 8 C
Natalia Pawlik, kl. 8 B
Zuzanna Lipke, kl. 8 B
Weronika Łagowsak, kl.3 C gim
Julia Wacławek, kl. 8 C
K. Skrzydło
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce powiatowe IV miejsce
Eryk Gross, kl. 8 D
Dawid Kamiński, kl.8 C
Filip Karwat, kl. 8 C
Maciej Klepaczka, kl. 8 B
Mateusz Kowal, kl.3 E gim
Michał Krupiński, kl. 3 B gim
Piotr Stachecki, kl. 8 B
Patryk Skręta, kl. 3 B gim
Igor Ślawski, kl. 8 A
Michał Teofilak, kl. 8 D
K. Smoliński
Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna powiatowe II miejsce (awans do zawodów 1/2 wojewódzkich)
Karina Adamczyk, kl. 8 B
Julia Andrys kl. 8 A
Magdalena Filipczak, kl. 8 A
Natalia Grzeczka, kl. 8 B
Nadia Jóźwicka, kl. 3 A gim
Beata Konarzewska, kl. 3 C gim
Maja Konopacka, kl. 8 A
Martyna Krajewska, kl. 8 C
Wiktoria Kurlikowska, kl. 8 A
Zuzanna Lipke, kl. 8 B
Weronika Łagowska, kl. 3 C gim
Oliwia Madej, kl. 8 B
Natalia Pawlik, kl 8 B
Małgorzata Rutkowska, kl. 8 B
Iga Sawicka, kl. 8 C
Urszula Szymańska, kl. 8 A
Kinga Świetlik, kl. 8 A
Julia Wacławek, kl. 8 B
K. Janusz
Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna powiatowe III miejsce
Jakub Bednarek, kl. 3 E gim
Michał Bobrzak, kl. 3 E gim
Eryk Gross, kl. 8 D
Maciej Klepaczka, kl. 8 B
Mateusz Kowal, kl. 3 E gim
Bartosz Kunicki, kl. 3 C gim
Łukasz Maszynkiewicz, kl. 8 C
Jakub Mąkolski, kl. 8 B
Patryk Skręta, kl. 8 B
Piotr Stachecki, kl. 8 B
Igor Ślawski, kl. 8 A
Michał Teofilak, kl. 8 DS
D. Woźniak
Turniej piłki ręcznej "Ręczna na Orliku" wojewódzki III miejsce drużynowo:
Roksana Michalska, kl. 4 F
Małgorzata Sikora, kl. 4 F
Lena Krzemińska, kl. 4 A
Lena Markowicz, kl. 4 F
Judyta Szymczak, kl. 4 E
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
Nina Kubicka, kl. 4 C
Karol Skrzydło
Turniej piłki ręcznej "Ręczna na Orliku" wojewódzki IV miejsce drużynowo:
Jan Cieślak
Oktawian Kowalski, kl. 4 F
Maksymilian Rosa, kl. 4 B
Bartosz Siejkowski, kl. 4 F
Adam Selenta, kl. 4 F
Franciszek Puchalski, kl. 4 F
Piotr Kupcewicz, kl. 4 F
Bartosz Włodarczyk, kl. 4 B
Karol Skrzydło
Igrzyska Dzieci - Gry i zabawy powiatowy II miejsce
Jagoda Nowakowska, kl. 4 F
Alicja Grzejszczak, kl. 4 F
Małgorzata Sikora, kl. 4 F
Zuzanna Kielan, kl. 4 F
Igor Dzwonkowskki, kl. 4 F
Adam Selenta, kl. 4 F
Bartosz Wierzbicki, kl 4 F
Okatwian Kowalski, kl. 4 F
Karol Skrzydło
D. Woźniak
   
© ALLROUNDER