Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
godlo.jpg

Wyniki konkursów 0-III

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów

Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych

Nazwa
konkursu

Etap

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

Kangur Matematyczny 2017 ogólnopolski

wyróżnienia

klasy II

Maciej Pawlik

Radosław Bartyś

Jakub Broniarek

Gabriela Szalkiewicz

wyróżnienia

klasy III

Jakub Stachecki

 
I Miejski Konkurs Wiedzy o Skierniewicach miejski

I miejsce

Miłosz Więcek IIIa

B. Szmigielska

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

"As Ortografii"

międzyszkolny

klasy II

bardzo dobry wynik

Filip Goszkowski IIa

dobry wynik

Milena Wypych IIb

klasy III

As Ortografii

Amelia Ośko IIIf

bardzo dobry wynik

Alicja Pietrzyk IIIa

Izabela Kalicka

Dorota Pawłowska

Szkolny Konkurs na Najładniejszy Zeszyt szkolny

klasy II

I miejsce

Marta Pawlak IIa

Filip Goszkowski IIa

II miejsce

Igor Dzwonkowski IIf

Igor Nowicki IIe

III miejsce

Sylwia Pachecka IIe

Tomasz Pawlik IIa

wyróżnienia

Maciej Farej IIb

Milena Wypych IIb

Filip Walczak IId

Adam Selenta IId

 

klasy III

I miejsce

Maciej Żabiński IIIb

Nikodem Krzętowski IIIb

II miejsce

Alicja Pietrzyk IIIb

Eryk Wodnicki IIIb

III miejsce

Mikołaj Durzyński IIIb

wyróżnienia

Martyna Urbańska IIIa

Bartek IIIb

Kacper Matuszewski IIIb

Wiktoria Zatorska IIIb

 

Szkolny Konkurs

"Odpady zbierasz-przyrodę wspierasz"

- transparent

szkolny

laureaci konkursu

Maja Milczarek IIId

Roksana Bielawska IIId

Marcelina Łopatka IIa

Natasza Markus IIIe

Nikol Kowara IIIe

Sara Fastyn IIIe

Alicja Więcek IIIe

Alicja Domasad IIa

Adam Selenta IId

Błażej Kolus IId

 

 
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poeci dzieciom" międzyszkolny

klasy I

II miejsce

Julia Rosak Ic

klasy II

II miejsce

Alicja Domasad IIa

klasy III

III mijesce

Maja Milczarek IIId

wyróżnienie

Alicja Jabłońska kl. 0

 
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II szkolny

I miejsce

Filip Goszkowski IIa

II miejsce

Milena Wypych IIb

III miejsce

Sylwia Pachecka IIe

 

Szkolny Konkurs Plastyczny

"Owocuś"

szkolny

laureaci klas II

klasa IIa

Nikola Pawlik

Maria Godlewska

klasa IIb

Maciej Farej

Maja Czarnota

Alicja Jankowska

Natalia Błaziak

klasa IIc

Kinga Lipke

klasa IId

Monika Szostek

klasa IIe

Justyna Plaskota

Michał Kmieć

Marta Jabłońska

klasa IIf

Zuzanna Dziedzic

Judyta Szymczak

Oktawian Kowalski

Adrian Kacprzyk

Igor Dzwonkowski

 

laureaci klas III

I miejsce

Anna Nowak IIId

Wiktoria Skorłutowska IIIe

II miejsce

Franek Bielenin IIId

Amelia Ośko IIIf

III miejsce

Jakub Krysiński IIIb

Adam Karwat IIIb

 

 

Szkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny

"Mały, duży zwierz

- co o nim wiesz"

szkolny

klasy III

I miejsce

Maciej Żabiński IIIb

II miejsce

Wiktoria Skorłutowska IIIe

III miejsce

Adrian Skowroński IIIe

Eryk Wodnicki IIIb

 

klasy II

I miejsce

Sandra Buczyńska IIa

Marcelina Łopatka IIa

II miejsce

Maja Czarnota IIb

III miejsce

Hania Magdziarz IIa

wyróżnienia

Igor Nowicki IIe

Zuzanna Dziedzic IIf

Marta Pawlak IIa

Lena Krzemińska IIa

 

 Konkurs "Najładniejsza Kartka  Wielkanocna z życzeniami"

szkolny

I miejsce

Justyna Plaskota IIe

II miejsce

Wiktoria Skorłutowska IIIe

III miejsce

Antonina Pejska IIIf

wyróżnienie

Oliwia Sobczak IIIf

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Ekologiczny

"Inne chwalicie, łódzkiego nie znacie"

międzyszkolny

I miejsce

Wiktoria Skorłutowska IIIe

II miejsce

Natalia Urbaniak IIIe

Dorota Pawłowska

Międzyszkolny Konkurs Jezyka Angielskiego

"Funny English"

międzyszkolny

III miejsce

Amelia Oćko IIIf

wyróżnienie

Natalia Gierach IIIc

 

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

"Gregory rządzi"

międzyszkolny

III miejsce

Amelia Ośko IIIf

wyróżnienia

Michał Grzeczka IIIc

Jakub Stachecki IIIe

Alicja Więcek IIIe

Jagoda Murgrabia IIIf

I miejsce

(praca plastyczna)

Oliwier Szymaniak IIa

 
Konkurs "Uwolnij się z sieci" szkolny

klasy 0-I

I miejsce

Wiktoria Dziuda Ia

II miejsce

Wiktor Ruzik Ib

Bartosz Uczciwek Ib

III miejsce

Łukasz Pietrzyk Ib

klasy II-III

I miejsce

Natalia Urbaniak IIIe

Jakub Kubik IIb

II miejsce

Sylwia Pachecka IIe

Martyna Meszka IIIc

III miejsce

Marceli Macej IIIe

Wiktoria Skorłutowska IIIe

 

I Powiatowy Konkurs Matematyczny

"Matematyka na 5"

powiatowy

I miejsce w kat. klas II

Maciej Pawlik IIb

II miejsce w kat. klas III

Miłosz Więcek IIIa

I. Kocęba

B. Szmigielska

Ogólnopolski Konkurs  "Wygraj Sukces" szkolny

zakwalifikowana do eliminacji regionalnych

Małgorzata Wierzbicka

Ewa Matyjek
Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Słowik" międzyszkolny

I miejsce

(w kategorii klas I-II)

Natalia Błaziak

I miejsce

(w kategorii klas III-IV)

Maja Milczarek

Ewa Matyjek
XXXVII Mały Konkurs Recytatorski miejski

wyróżnienie

Alicja Domasat IIa

III miejsce

Julia Rosak Ic

Anna Kozłowska

Edyta Salamon

Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Kornelek" międzyszkolny

I miejsce

(w kategorii klas I-II)

Natalia Błaziak

I miejsce

(w kategorii klas III-IV)

Małgorzata Wierzbicka

 

Ewa Matyjek

Międzyszkolny Konkurs Przyrodomania szkolny

I miejsce

Adrian Kowalczyk IIIa

II miejsce

Jagoda Murgrabia IIIf

III miejsce

Michał Szczęsny IIId

B. Szmigielska

I. Kalicka

 

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II szkolny

I miejsce

Maciej Pawlik IIb

II miejsce

Adam Andrys IIb

III miejsce

Radosław Bartyś IIe

 
Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas III szkolny

I miejsce

MIłosz Więcek IIIa

Szymon Jędrzejewski IIIc

II miejsce

Wiktor Kalisiak IIIf

III miejsce

Bartosz Gruchal-Kubik IIIe

B. Szmigielska

E. Konopka

I. Kalicka

D. Pawłowska

Konkurs Ortograficzny dla klas III szkolny

I miejsce

Alicja Pietrzyk IIIa

II miejsce

Amelia Ośko IIIf

III miejsce

Zuzanna Galek IIIa

B. Szmigielska

I. Kalicka

Szkolny Konkurs Recytatorski "Poeci dzieciom"

szkolny

I miejsce

Julia Rosak Ic

Alicja Domasad IIa

Maja Milczarek IIId

wyróżnienie

Katarzyna Borkowska Ia

Maria Pieńczak IIc

Alicja Pietrzyk IIIa

 
I Miejski Konkurs Wiedzy o Skierniewicach "Skierniewice moje miasto" dla klas III szkolny

I miejsce

Miłosz Więcek IIIa

B. Szmigielska
XXX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Zarządu Głownego LOP "Mój las" ogólnopolski

II miejsce

Wiktor Ruzik Ib

III miejsce

Nikola Pawlik IIa

wyróżnienia

Filip Goszkowski IIa

Marceli Madej IIIe

Wiktoria Skorłutowska IIIe

Oliwia Sobczak IIIf

Mikołaj Durzyński IIIb

Maciej Żabiński IIIb

Jakub Kubik IIb

Ewa Szyszczyńska

Anna Kozłowska

Dorota Pawłowska

Izabela Kocęba

Beata Chmurska

Izabela Kalicka

Konkurs na hasło promujące czytelnicwo szkolny

I miejsce

Maja Ciesielska IIb

II miejsce

Tomasz Jachimowski IIId

III miejsce

Marta Jabłońska IIe

Justyna Plaskota IIe

wyróżnienie

Natalia Urbaniak IIIe

Izabela Kocęba

Ewa Krokocka

Ewa Matyjek

Dorota Pawłowska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski-wiersze Doroty Gellzer miejski

I miejsce

(w kategorii klas drugich)

Natalia Błaziak IIb

Elżbieta Dudkiewicz
Alfik Humanistyczny dla klas II i III ogólnopolski

klasy II

wynik bardzo dobry

I miejsce  w SP2

Radosław Bartyś IIe

(13 miejsce w woj.)

wynik dobry

II miejsce w SP2

Jakub Baron IIf

(36 miejsce w woj.)

 

Klasy III

wynik bardzo dobry

 

I miejsce w SP2

Alicja Pietrzyk

(3 miejsce w woj.)

II miejsce w SP2

Jagoda Murgrabia

(8 miejsce w woj.)

III miejsce w SP2

Nikol Kowara

(14 miejsce w woj.)

 

Zuzanna Galek

(14 miejsce w woj.)

Magdalena Dziąg

(25 miejsce w woj.)

Natasza Markus

(28 miejsce w woj.)

Bartosz Gruchol-Kubik

(33 miejsce w woj.)

Miłosz Więcek

(33 miejsce w woj.)

Ala Więcek

(47 miejsce w woj.)

Oliwia Jabłońska

(48 miejsce w woj.)

Natalia Gierach

(55 miejsce w woj.)

Kuba Stachecki

(31 miejsce w woj.)

 

wynik dobry

Amelia Ośko

(76 miejsce w woj.)

Szymon Jędrzejewski

(80 miejsce w woj.)

Filip Poszwiński

(81 miejsce w woj.)

Małgorzata Majka

Joanna Małecka

Konkurs Wiedzy o Skierniewicach "Skierniewice-moje miasto" szkolny

I miejsce

Miłosz Więcek IIIa

Bogusława Szmigielska
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla dzieci ze świetlicy miejski

I miejsce

Natalia Błaziak IIb

Elżbieta Dudkiewicz
Konkurs na "Kartkę bożonarodzeniową" szkolny

Wyróżnienia

Wiktoria Skorłutowska IIIe

Michał Salamon IIIe

Natalia Urbaniak IIIe

Łukasz Pietrzyk Ib

 
Alfik Matematyczny dla klas II i III ogólnopolski

klasy II

I miejsce w SP2

115 pkt, 40 miejsce w woj.

Radosław Bartys IIe

II miejsce w SP2

111 pkt, 68 miejsce w woj.

Maciej Pawlik IIb

III miejsce w SP2 

90 pkt, 230 miejsce w woj.

Jakub Baron IIf

 

klasy III

I miejsce w SP2

95 pkt, 57 miejsce w woj.

Urszula Kraszewska IIIa

II miejsce w SP2

90,7 pkt, 77 miejsce w woj.

Mieszko Płotkowiak IIIa

III miejsce w SP2

90 pkt, 79 miejsce w woj.

Bartek Machnicki IIIb

Małgorzata Majka

Izabela Kocęba

Joanna Małecka

Bogusława Szmigielska

Beata Chmurska

Konkurs "Niedźwiedź Wojtek - niezwykły żołnierz" szkolny

I miejsce

Alicja Domasat IIa

II miejsce

Wiktor Ruzik Ib

III miejsce

Anna Kotecka Ia

Wyróżnienia

Nel Płotkowiak Ia

Bartosz Więcek Ic

Anna Kozłowska

Ewa Szyszczyńska

Anna Słomkowska-Fal

Edyta Salamon

Konkurs plastyczny "Najpiękniej pokolorowana ilustracja do bajki" szkolny

I miejsce

Zuzanna Kubik Ib

II miejsce

Nadia Klucznik Ia

III miejsce

Kamil Zieliński

Wyróżnienia

Oskar Śmieszko kl "0"

Mateusz Szaleniec Ia

Szymon Ignaczewski Ic

Nadia Domeradzka Ib

Oliwia Maciesiak kl "0"

Ewa Szyszczyńska

Anna Słomkowska-Fal

Edyta Salamon

Agnieszka Bombała

 

Konkurs czytelniczy "Kubuś Puchatek i jego przyjaciele" szkolny

I miejsce

Jagoda Murgrabia IIIf

II miejsce

Miłosz Więcek IIIa

III miejsce

Magdalena Dziąg IIIa

Roksana Grzelak IIIe

Izabela Kalicka

Bogusława Szmigielska

Dorota Pawłowska

IV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" międzyszkolny

I miejsce

Maja Milczarek - kl. IIId

Ewa Matyjek
Konkurs wiedzy o twórczości Marka Grechuty "Korowód" miejski

wyróżnienie

Michalina Rybus

Magdalena Filipczak

Ewa Matyjek
Bądź EKO
dbaj o powietrze
miejski

wyróżnienie
Jakub Zaczkowski kl. IIIf

Izabella Kalicka
Konkurs plastyczny 
"Smoki w bajkach chińskich"
miejski


wyróżnienie

Nikodem Krzętowski kl. IIIb

Beata Chmurska

Wyniki zawodów / turniejów sportowych 

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

Halowe Zabawy Lekkoatletyczne miejski

skok w dal

I miejsce

Nadia Domeradzka

II miejsce

Julia Rosak

Jagoda Nowakowska

III miejsce

Weronika Lesiak

I miejsce

Pola Drązkiewicz

I miejsce

Olaf Marek

II miejsce

Miłosz Sosnowski

bieg na 40 m

III miejsce

Nadia Domeradzka

I miejsce

Lena Krzemińska

II miejsce

Maja Kubik

II miejsce

Marek Olaf

III miejsce

Bartosz Gruchol-Kubik

rzut piłką lekarską

I miejsce

Antonina Czerwińska

III miejsce

Nikola Kazanowska

II miejsce

Aleksandra Soboń

II miejsce

Oliwia Sobczak

III miejsce

Nikola Lorenc

II miejsce

Paweł Kowara

I miejsce

Patryk Wójcik

II miejsce

Olaf Antoniak

bieg długi

I miejsce

Maria Maszynkiewicz

I miejsce

Oktawian Kowalski

I miejsce

Miłosz Sosnowski

E. Zdzieszyńska-Tasak

Piotr Kocęba

A. Słomkowska-Fal

Halowe Zabawy Lekkoatletyczne miejski

SZTAFETY

I miejsce

rocznik 2009 (dziewczęta)

Nadia Domeradzka Ib

Antonina Czerwińska IId

Aleksandra Kłąb IId

III miejsce

rocznik 2009

(chłopcy)

Igor Grudka Ib

Olaf Marek IId

Bartosz Uczciwek Ib

II miejsce

rocznik 2008

(dziewczęta)

Lena Krzemińska IIa

Jagoda Nowakowska IIa

Wiktoria Ostrowska IIb

III miejsce

rocznik 2008

(chłopcy)

Dominik Michalski IIId

Aleksander Urbanek IIic

Michał Grzeczka IIIc

II miejsce

rocznik 2007

(dziewczęta)

Maja Kubik IIIb

Weronika Soboń IIIb

Wiktoria Zatorska IIIb

I miejsce

rocznik 2007

(chłopcy)

Bartosz Gruchol-Kubik  IIIe

Szymon Jedrzejewski IIIc

Oskar Mirowski IIIb

E. Zdzieszyńska-Tasak

P. Kocęba

A. Słomkowska-Fal

Skierniewicka Szkolna Liga Pływacka o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej "Nawa" - Edycja Letnia miejski

I miejsce

Weronika Lesiak IIb

I miejsce

Alicja Rodziewicz IIIa

II miejsce

Pola Drążkiewicz IIIa

II miejsce

Marta Staniak IIb

II miejsce

Nel Płotkowiak Ia

III miejsce

Wiktoria Jędrzejewska Ia

III miejsce

Mieszko Płotkowiak IIIa

II miejsce

(sztafeta mieszana)

Michał Grzeczka IIic

Pola Drązkiewicz IIIa

Maciej Jadczyk IId

Alicja Rodziewicz IIIa

Mieszko Płotkowiak IIIa

Nel Płotkowiak Ia

Piotr Kępczyński IIia

Michalina Gałecka Ic

 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Gry i zabawy" powiatowy

III miejsce w klasyfikacji ogólnej

rocznik 2009

Nadia Domeradzka Ib

Julia Rosak Ic

Antonina Czerwińska  IId

Aleksandra Kłąb IId

Michalina Gałecka Ic

Olaf Marek IId

Michał Kmieć IIe

Filip Walczak IId

Błażej Kolis IId

Brajan Kollbek Ic

rocznik 2008

Ala Rodziewicz IIIa

Kinga Lipke IIc

Jagoda Nowakowska IId

Klaudia Sudoł IIa

Lena Krzemińska IIa

Bartosz Wierzbicki IIa

Oliwier Szymaniak IIa

Bartosz Jarosiński IIId

Dominik Michalski IIId

rocznik 2007

Maja Kubik IVb

Wiktori Więcek IIIa

Julia Cegiełka IIIa

Natasza Markus IIIe

Pola Drążkiewicz IIIa

Miłosz Sosnowski IIIf

Oskar Mirowski IIIb

Wiłosz Więcek IIIa

Oliwier Jabłoński IIIc

Szymon Jędrzejewski IIIc

rocznik 2006

Magda Farej IVa

Maja Chojecka IVa

Wiktoria Podrażka IVa

Amelia Kraher IVa

Weronika Karandysz IVa

Dawid Grad IVa

Jakub Szotomski IVa

Wiktor Wieczorek IVa

Jakub Przyżycki IVa

Oskar Wiśniewski IVa

Izabella Kalicka

Piotr Kocęba

IX Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice międzyszkolny

II miejsce (styl dowolny 25 m, rocznik 2007)

Pola Drążkiewicz - IIIa

III miejsce (styl dowolny 25 m, rocznik 2007)

Piotr Kępczyński IIIa

II miejsce (styl dowolny, rocznik 2008)

Michał Grzeczka IIIc

III miejsce (styl dowolny 25 m, rocznik 2009)

Michalina Gałecka Ic

III miejsce (styl dowolny 25 m z deską, rocznik 2009)

Nadia Domaradzka Ib

I miejsce (styl grzbietowy 25 m, rocznik 2008)

Alicja Rodziewicz IIIa

II miejsce (styl grzbietowy 25 m, rocznik 2008)

Weronika Lesiak IIb

II miejsce (sztafeta chłopców)

Jakub Stachecki IIIe

Piotr Kępczyński IIIa

Michał Grzeczka IIIc

Filip Bysynger IId

Oliwier Jabłoński IIIc

Bartosz Wierzbicki IIa

Anna Słomkowska-Fal-Ia

Dorota Pawłowska-IIIe

Estera Konopka-IIIc

Bogusława Szmigielska-IIIa

Edyta Salamon-Ic

Ewa Szyszczyńska-Ib

Izabela Kocęba-IIb

Anna Pońska-Nowak-IId

Anna Kozłowska-IIa

Skierniewicka Szkolna Liga Pływacka o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej "Nawa" międzyszkolny

II miejsce (styl dowolny 25 m)

Pola Drążkiewicz - III a

II miejsce (styl dowolny 25 m)

Michał Grzeczka - III c

II miejsce (styl dowolny 25 m)

Maciej Jadczyk - II d

III miejsce (styl dowolny 25 m)

Michalina Gałecka - I c

I miejsce (styl grzbietowy 25 m)

Alicja Rodziewicz - III a

II miejsce (styl grzbietowy 25 m)

Weronika Lesiak - II b

I miejsce (styl grzbietowy 25 m)

Nel Płotkowiak - I a

II miejsce (sztafeta dziewcząt)

Nel Płotkowiak -I a

Weronika Lesiak - II b

Pola Drążkiewicz - III a

Michalina Gałecka - I c

II miejsce (sztafeta chłopców)

Maciej Jadczyk - II d

Filip Bysynger - II d

Michał Grzeczka - III c

Mieszko Płotkowiak - III a

 

Bogusława Szmigielska - IIIa

Estera Konopka - III c

Anna Pońska-Nowak - IId

Edyta Salamon - Ic

Izabela Kocęba - IIb

 Anna Słomkowska-Fal - Ia

Skierniewicki Bieg Niepodległości miejski

I miejsce

Oktawian Kowalski - II f

I miejsce

Alicja Radziewicz - III a

II miejsce

Weronika Lesiak - II b

II miejsce

Olaf Marek - II d

III miejsce

Natalia Błaziak - II b

 

Izabela Kocęba - IIb

Joanna Małecka - IIf

Anna Pońska-Nowak - IId

Bogusława Szmigielska - IIIa

XI Skierniewicki Turniej zabawowo-sportowy dla klas I-III
miejski

II miejsce (zespołowo)

Michalska Blanka - I a

Płotkowiak Nel - I a

Donosadzka Nadia - I b

Rosak Julia - I c

Ostrowska Wiktoria - II b

Lesiak Weronika - II b

Lipke Kinga - II c

Nowakowska Jagoda - II d

Kazanowska Nikola - II e

Rosiński Artur - I a

Szalkiewicz Dawid -  I b

Pietrzyk Łukasz - I b

Więcek Bartosz - I c

Wierzbicki Bartosz - II a

Marek Olaf - II d

Kmieć Michał - II e

Kluza Igor - II e

Maszynkiewicz Sylwester - II f

Kowalski Oktawian - II f

Anna Słomkowska - Fal
   
© ALLROUNDER