Warsztaty językowe EUROWEEK

Warsztaty językowe EUROWEEK

W dniach 6 –10 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny mogli brać udział w pięciodniowych warsztatach językowych Euroweek, tym razem w miejscowości Różanka. Pięćdziesięciu uczniów przez pięć dni od rana do wieczora uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy z całego świata. Tym razem byli to młodzi ludzie z Turcji, Kosowa, Włoch, Meksyku, Kolumbii, Indii, Birmy, Wietnamu, Indonezji i Armenii. Czas spędzony z nimi to niezapomniane chwile świetnej zabawy, integracji grupy, szlifowania języka angielskiego. Na Euroweeku nikt nie boi się odezwać w języku obcym, każdy może popełnić błędy, ważne jest przełamanie się i zdobycie bezcennego doświadczenia. Podczas różnego rodzaju zajęć każdy mógł mieć wpływ na końcowy efekt wypracowanego zadania, scenki, filmu czy plakatu. Euroweek to zajęcia w grupach wraz  z rówieśnikami z innych miast Polski, teraz była to młodzież z Poznania, Wrocławia i Kędzierzyna Koźle. Praca w grupach, projekty, pokazy talentów, Mission Impossible, to tylko niektóre z zajęć w jakich mogli uczestniczyć uczniowie. Do tego poznawanie kultur innych krajów podczas prezentacji. Euroweek to zajęcia, na które wszyscy uczniowie chodzą z ogromną chęcią i z wielkim zaangażowaniem stawiają czoło kolejnemu wyzwaniu. Każdy kto raz pojedzie na Euroweek już w drodze powrotnej pyta kiedy będzie następny wyjazd.  A więc do zobaczenia w marcu.

Opiekun grupy - Agnieszka Jelonek-Krupińska

fotorelacja