Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie zgłoszeni do programu

Szczegóły

Wykaz uczniów objętych Szkolnym Programem Wspierania Uczniów Uzdolnionych (SPWUU) w roku szkolnym 2017/2018

Uczniowie z kl. II-III

Lp. Imię i nazwisko Klasa Zdolności, jakie wykazuje uczeń Nauczyciel/opiekun
1 Klucznik Nadia IIa humanistyczne Anna Słomkowska-Fal
2 Płotkowiak Nel IIa matematyczne, sportowe Anna Słomkowska-Fal
3 Michalska Blanka IIa plstyczne, muzyczne, taneczne, wokalne Anna Słomkowska-Fal
4 Jędrzejewska Wiktoria IIa matematyczne, sportowe Anna Słomkowska-Fal
5 Makowski Wojcich IIa humanistyczne, plastyczne Anna Słomkowska-Fal
6 Domeradzka Nadia IIb sportowe Ewa Szyszczyńska
7 Pietrzyk Łukasz IIb matematczne Ewa Szyszczyńska
8 Kubik Zuzanna IIb humanistyczne, recytatorskie, plastyczne,techniczne Ewa Szyszczyńska
9 Ruzik Wiktor IIb plastyczne, techniczne Ewa Szyszczyńska
10 Minda Adam IIb matematyczne Ewa Szyszczyńska
11

Kollbek Brajan

IIc sportowe Edyta Salamon
12 Rosak Julia IIc recytatorskie, plastyczne, sportowe Edyta Salamon
13 Więcek Bartosz IIc plastyczne Edyta Salamon
14 Górska Liliana IIc humanistyczne, matematyczne, sportowe Edyta Salamon
15 Gałecka Michalina IIc taneczne, sportowe, organizatorskie Edyta Salamon
16 Maszynkiewicz Bogusław IIc sportowe Edyta Salamon
17 Olejnik Aleksandra IIIa plastyczne, techniczne Anna Kozłowska
18 Goszkowski Filip IIIa plastyczne, techniczne Anna Kozłowska
19 Wierzbicki Bartosz IIIa matematyczne, sportowe Anna Kozłowska
20  Pawlak Marta  IIIa  plastyczne, techniczne  Anna Kozłowska 
21 Domsat Alicja  IIIa  humanistyczne, techniczne, plastyczne, muzyczne, aktorskie, recytatorskie Anna Kozłowska 
22  Szymaniak Oliwier  IIIa  matematyczne  Anna Kozłowska 
23  Lesiak Weronika IIIb sportowe Izabela Kocęba
24  Popłońska Łucja  IIIb  recytatorskie  Izabela Kocęba
25  Kubik Jakub  IIIb  plastyczne Izabela Kocęba 
26  Pawlik Maciej  IIIb  matematyczne Izabela Kocęba 
27  Błaziak Natalia  IIIb  wokalne  Izabela Kocęba 
28  Załęska Sonia IIIc plastyczne Joanna Strumidło-Urbanek
29 Pieńcak Maria IIIc humanistyczne Joanna Strumidło-Urbanek
30 Lipke Kinga IIIc sportowe Joanna Strumidło-Urbanek
31 Bysynger Filip  IIId sportowe  Anna Pońska-Nowak
32 Jadczyk Maciej IIId  sportowe  Anna Pońska-Nowak  
33 Nowakowska Jagoda  IIId  sportowe  Anna Pońska-Nowak  
34 Sobczak Natalia  IIId  muyczne, sportowe  Anna Pońska-Nowak  
35 Czerwińska Antonina  IIId  plastyczne  Anna Pońska-Nowak  
36 Kacprzyk Franciszek IIIe matematyczne  Małgorzata Majka
37  Nowiki Igor  IIIe  matematyczne  Małgorzata Majka 
38 Botul Mikołaj IIIe humanistyczne, matematyczne Małgorzata Majka
39 Pachecka Sylwia IIIe humanistyczne, matematyczne Małgorzata Majka
40 Bartyś Radosław IIIe humanistyczne, matematyczne Małgorzata Majka
41 Kmieć Michał IIIe humanistyczne, matematyczne, sportowe Małgorzata Majka
42 Jabłońska Marta IIIe plastyczne Małgorzata Majka
43 Dzwonkowski Igor IIIf matematyczne Joanna Małecka
44 Baron Jakub IIIf matematyczne Joanna Małecka
45 Kowalski Oktawian IIIf sportowe Joanna Małecka
46 Szymczak Judyta  IIIf  plastyczne Joanna Małecka 

 Uczniowie z kl. IV-VII

Lp. Imię i nazwisko Klasa Zdolności, jakie wykazuje uczeń Nauczyciel/opiekun
 1 Julia Cegiełka IV A matematyczne Janusz Puszcz
 2 Zuzanna Galek IV A humanistyczne, matematyczne Elżbieta Łopatka, Janusz Puszcz
 3 Oliwier Jabłoński IV A językowe Agnieszka Jelonek-Krupińska
 4 Piotr Kępczyński IV A językowe Agnieszka Jelonek-Krupińska
 5 Urszula Kraszewska IV A matematyczne Janusz Puszcz
 6 Adrian Kowalczyk IV A przyrodnicze Agnieszka Czarnota
 7 Alicja Pietrzyk IV A humanistyczne, językowe  Elżbieta Łopatka, Agnieszka Jelonek-Krupińska
8 Alicja Więcek IV A humanistyczne, językowe Elżbieta Łopatka,  Agnieszka Jelonek-Krupińska
 9 Miłosz Więcek IV A humanistyczne, matematyczne, Elżbieta Łopatka, Janusz Puszcz
 10 Jakub Gajewski IV B matematyczne Ewa Wasiak
 11 Szymon Jędrzejewski IV B matematyczne, przyrodnicze Ewa Wasiak, Agnieszka Czarnota
12 Nikodem Krzętowski IV B matematyczne Ewa Wasiak
13 Bartosz Machnicki IV B matematyczne Ewa Wasiak
14 Kacper Matuszewski IV B matematyczne Ewa Wasiak
 15 Filip Poszwiński IV B matematyczne, przyrodnicze Ewa Wasiak, Agnieszka Czarnota
 16 Klaudia Sumińska IV B przyrodnicze Agnieszka Czarnota
 17 Wojciech Strożek IV B informatyczne Artur Błażejewski
18 Eryk Wodnicki IV B matematyczne Ewa Wasiak
19 Maciej Żabiński IV B matematyczne, plastyczne, techniczne, przyrodnicze Ewa Wasiak, Joanna Strumidło-Urbanek, Artur Błażejewski, Agnieszka Czarnota
20 Natalia Gierach IV C językowe, muzyczne Joanna Sałek, Ewa Matyjek
 21 Tomasz Jachimowski IV D językowe Joanna Sałek
 22 Maja Milczarek IV D muzyczne Ewa Matyjek
 23 Bartosz Gruchol-Kubik IV E matematyczne Aneta Dobrowolska
 24 Nikol Kowara IV E humanistyczne Katarzyna Sałkowska
 25 Maria Maszynkiewicz IV E sportowe Jolanta Doruchowska
 26 Natasza Markus IV E humanistyczne Katarzyna Sałkowska
 27 Oskar Mirowski IV E sportowe Piotr Gierach
 28 Jagoda Murgrabia IV E humanistyczne, przyrodnicze Katarzyna sałkowska, Agnieszka Czarnota
29 Amelia Ośko IV E humanistyczne, językowe Katarzyna Sałkowska, Joanna Sałek
 30 Jakub Stachecki IV E matematyczne Aneta Dobrowolska
 31 Miłosz Sosnowski IV E sportowe Piotr Gierach
32 Natalia Urbaniak IV E plastyczne Joanna Strumidło-Urbanek
33 Małgorzata Wierzbicka IV E muzyczne Ewa Matyjek
34 Wiktor Kalisiak IV F matematyczne Aneta Dobrowolska
35 Wiktoria Skorłutowska IV F plastyczne, przyrodnicze Joanna Strumidło-Urbanek, Agnieszka Czarnota
36 Maja Chojecka V A sportowe Jolanta Doruchowska
 37 Michał Dolecki V A przyrodnicze Wojciech Frączek
 38 Magdalena Farej V A sportowe Jolanta Doruchowska
39 Weronika Karandysz V A sportowe Jolanta Doruchowska
 40 Jakub Przyżycki V A sportowe Piotr Gierach
 41 Estera Bakalarska V B humanistyczne, matematyczne, językowe Paulina Król, Ewa Wasiak, Kamila Kośka
 42 Andżelika Bożałek V B matematyczne Ewa Wasiak
43 Maksymilian Chadamik V B matematyczne Ewa Wasiak
44 Jakub Kacprzyk V B matematyczne Ewa Wasiak
 45 Lilianna Krawczyk V B językowe Kamila Kośka
46 Maria Krupińska V B humanistyczne, matematyczne, językowe, przyrodnicze, plastyczne Paulina Król, Katarzyna Stopińska-Zając, Ewa Wasiak, Kamila Kośka, Agnieszka Czarnota, Joanna Strumidło-Urbanek
47 Maja Kubik V B humanistyczne, matematyczne, językowe, przyrodnicze, plastyczne Paulina Król, Katarzyna Stopińska-Zając, Ewa Wasiak, Kamila Kośka, Agnieszka Czarnota, Joanna Strumidło-Urbanek
 48 Nikola Marat V B matematyczne Ewa Wasiak
49 Izabela Pietrzykowska V B matematyczne Ewa Wasiak
50 Filip Podkański V B humanistyczne, przyrodnicze, plastyczne, informatyczne Katarzyna Stopińska-Zając, Agnieszka Czarnota, Joanna Strumidło-Urbanek, Leszek Misztal
51 Wiktor Poremba V B humanistyczne, informatyczne Paulina Król, Leszek Misztal
52 Kamil Rosiński V B matematyczne Ewa Wasiak
53 Jakub Sumiński V B matematyczne Ewa Wasiak
54 Marcin Świerczyński V B humanistyczne, matematyczne, językowe, przyrodnicze, informatyczne Paulina Król, Katarzyna Stopińska-Zając, Ewa Wasiak, Kamila Kośka, Agnieszka Czarnota, Leszek Misztal
55 Oskar Wasilewski V B matematyczne Ewa Wasiak
56 Lena Bielecka V C językowe, sportowe Kamila Kośka, Jolanta Doruchowska
 57 Aleksandra Matyjek V C językowe, plastyczne Kamila Kośka, Joanna Strumidło-Urbanek
 58 Magdalena Siekowska V C humanistyczne Iwona Zdun
59 Lena Szustakowska V C językowe, plastyczne Kamila Kośka, Joanna Strumidło-Urbanek
60 Zuzanna Pryk VI A sportowe Ewa Zdzieszyńska-Tasak
61 Julia Skręta VI A przyrodnicze Wojciech Frączek
 62 Patrycja Zimnota VI A plastyczne  Joanna Strumidło-Urbanek
 63 Adam Gala VI B sportowe Piotr Kocęba
 64 Julia Laska VI B językowe, humanistyczne, przyrodnicze Agnieszka Kroc, Paulina KrólWojciech Frączek
 65 Maria Sosnowska VI B sportowe Ewa Zdzieszyńska-Tasak
 66 Amelia Urbaniak VI B językowe, przyrodnicze Agnieszka Kroc, Wojciech Frączek
 67 Roksana Cisz VI C przyrodnicze Wojciech Frączek
68 Weronika Krysińska VI C matematyczne Ewa Wasiak
69 Konrad Szkup VI C matematyczne, przyrodnicze

Ewa Wasiak, Wojciech Frączek

 70 Natalia Bysynger VI D matematyczne, językowe Ewa Wasiak, Jolanta Woszczyk
71 Maciej Cegiełka VI D matematyczne, informatyczne, sportowe Ewa Wasiak, Leszek Misztal, Karol Skrzydło
 72 Nina Dybowska VI D humanistyczne(recytatorskie) Iwona Zdun
 73 Klaudia Grala VI D informatyczne Leszek Misztal
 74 Stanisław Hanuszkiewicz VI D humanistyczne, przyrodnicze Paweł Koźbiał, Wojciech Frączek
75 Ivo Kasumović VI D humanistyczne, matematyczne, językowe Paweł Koźbiał, Ewa Wasiak, Jolanta Woszczyk
 76 Joanna Kłąb VI D językowe Jolanta Woszczyk
 77 Aleksandra Kraszewska VI D humanistyczne, matematyczne, przyrodnicze, językowe Iwona Zdun, Ewa Wasiak, Wojciech Frączek, Jolanta Woszczyk
 78 Selena Madej VI D matematyczne, językowe Ewa Wasiak, Jolanta Woszczyk
 79 Nikola Michalska VI D językowe Jolanta Woszczyk
80 Malwina Olczyk VI D językowe Jolanta Woszczyk
 81 Kamil Roles VI D językowe Jolanta Woszczyk
82 Natalia Witczak VI D matematyczne, językowe, sportowe Ewa Wasiak, Jolanta Woszczyk, Jolanta Doruchowska
 83 Hubert Żaczek VI D informatyczne Leszek Misztal
 84 Julia Andrys VII A językowe Barbara Czechowska
85 Magdalena Filipczak VII A humanistyczne, przyrodnicze Marzena Kaczor, Wojciech Frączek
 86 Dominik Jarecki VII A humanistyczne, przyrodnicze, informatyczne, matematyczne Paweł Koźbiał, Wojciech Frączek, Witold Kostrzewski, Dorota Lis
 87 Maja Konopacka VII A humanistyczne Marzena Kaczor
88 Wiktoria Kurlikowska VII A humanistyczne Marzena Kaczor
 89 Julia Rolewska VII A humanistyczne, językowe, plastyczne Marzena Kaczor, Barbara Czechowska, Justyna Podkoń
90 Michalina Rybus VII A humanistyczne, językowe, plastyczne Marzena Kaczor, Barbara Czechowska, Justyna Podkoń
91 Urszula Szymańska VII A wokalne Justyna Podkoń
 92 Igor Ślawski VII A sportowe Kamil Smoliński
 93 Julia Błońska VII B plastyczne Joanna Strumidło-Urbanek
94 Natalia Grzeczka VII B humanistyczne, matematyczne Iwona Zdun, Beata Muras-Dąbrowska
 95 Maciej Klepaczka VII B sportowe Kamil Smoliński
 96 Amelia Klucznik VII B matematyczne, przyrodnicze Beata Muras-Dąbrowska, Milena Ciszewska-Mróz
 97 Filip Kwiatkowski VII B językowe Janusz Puszcz
 98 Zuzanna Lipke VII B sportowe Katarzyna Janusz
 99 Oliwia Madej VII B plastyczne, sportowe Joanna Strumidło-Urbanek, Katarzyna Janusz
 100 Natalia Pawlik VII B humanistyczne, plastyczne,  przyrodnicze Anna Kozłowska, Joanna Strumidło-Urbanek, Milena Ciszewska-Mróz
101 Michalina Piwowaron VII B humanistyczne, plastyczne Iwona Zdun, Joanna Strumidło-Urbanek
102 Zuzanna Sobolewska VII B sportowe Katarzyna Janusz
 103 Piotr Stachecki VII B sportowe Kamil Smoliński
104 Wiktoria Zjawińska VII B wokalne Justyna Podkoń
 105 Michał Jachimowski VII C humanistyczne Paweł Koźbiał
 106 Eryk Gross VII D sportowe Kamil Smoliński

Do pobrania
Karta zgłoszenia ucznia do SPWUU

   
© ALLROUNDER