Godziny pracy świetlicy szkolnej

poniedziałek - piątek

od godz. 700 do godz. 1700

Opłata za obiady

KOSZT OBIADU od 1 września 2017 r. WYNOSI - 4,00 zł.

opłata w miesiącu wrześniu wynosi ......,00 zł.

Wpłaty należy dokonać do 15 października

W przypadku nieuiszczenia opłaty w terminie,
uczeń nie będzie mógł korzystać z obiadów !!!

Żeby ponownie znaleźć się na liście stołowników,
należy uregulować zaległą kwotę.

Obiady!!!

Prosimy dzieci i uczniów o przestrzeganie poniższych godzin wydawania obiadów:

PRZERWA KLASY

REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIADÓW SZKOLNYCH

1. Zapisy na obiady na podstawie pisemnej deklaracji. (pobierz Kartę zgłoszenia dziecka na obiady)
  2. Opłata za obiady wynosi  4,00 zł za jeden pełny posiłek.
  3. Istnieje możliwość wykupienia samych drugich dań bądź samych zup.
  4. Rezygnacje z obiadów na piśmie od pierwszego następnego miesiąca (pobierz Kartę rezygnacji dziecka z obiadów).
  5. Nieobecności z tytułu wycieczek szkolnych całej klasy zgłasza Wychowawca .
  6. Nieobecności z tytułu zawodów sportowych, konkursów  zgłasza nauczyciel pełniący opiekę nad uczniami.
  7. W przypadku doraźnej nieobecności ucznia korzystającego z obiadów informację należy przekazać bezpośrednio lub telefonicznie do Pani Grażyny Malińskiejintendentki do godz. 9.00 w danym dniu nieobecności. Niezgłoszenie nieobecności spowoduje naliczenie należności za przygotowany posiłek
  8. Płatności za obiady przyjmowane będą z dołu (po zakończeniu miesiąca i rozliczeniu zgłoszonych  nieobecności) w terminie do 15-tego następnego miesiąca z wyjątkiem miesiąca grudnia i czerwca. Uczniowie korzystający z obiadów po zakończeniu każdego miesiąca otrzymają rozliczenie na podstawie, którego należy dokonywać płatności. Reklamacje  do otrzymanych rozliczeń rozpatrywane będą w terminie 5 dni od wydania rozliczeń.
  9. W miesiącu grudniu i czerwcu płatności należy wnieść do końca miesiąca.
    (za obiady wydane w miesiącu grudniu, płatność  do 31 grudnia, za obiady wydane w czerwcu płatność do 30 czerwca).
  10. Nieopłacenie obiadów w/w terminie będzie skutkować skreśleniem z listy uczniów uprawnionych do korzystania ze stołówki szkolnej. Warunkiem ponownego korzystania z posiłków jest uregulowanie zaległej kwoty.
  11. Wpłat za obiady należy dokonywać przelewem na konto:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Skierniewicach

96-100 Skierniewice, ul. 1 Maja 15
    nr konta 80-1020-3352-0000-1002-0193-3795

Prosimy o umieszczenie na dowodzie wpłaty w tytule następujących danych:

Imię i nazwisko dziecka, klasa…………….
    Opłata za obiady za miesiąc ......................

lub gotówkowo w księgowości placówki
    do Pani Pauliny Wojciechowskiej
    w godz. 8.00 – 14.00

12. Pojedyncze obiady wykupywane są bezpośrednio u wychowawcy świetlicy (po uzgodnieniu z intendentem). Obiady wykupywane jednorazowo tylko w ramach wolnych obiadów wynikających ze zgłoszeń nieobecności powinny być zgłoszone do godziny  9:00.
  13. Pokwitowania za wykupione pojedyncze obiady wydawane będą po zakończeniu miesiąca.
  14. Nie ma możliwości rezygnacji z pojedynczych obiadów np.  z tytułu wyjazdu na basen.

Pobierz:

>> Karta zgłoszenia dziecka na obiady <<