Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Super Talenty

Szczegóły

VI edycja Szkolnego Konkursu Super Talenty

Cele konkursu:
 - wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów w danej kategorii
 - przyznanie tytułów mistrzowskich

Poziomy wiekowe:
 - kl. II - III
 - kl. IV - V
 - kl. VI-VIII i III gim

Kategorie (kl. II - III)
- SUPER UMYSŁ ŚCISŁY, SUPER HUMANISTA, SUPER PRZYRODNIK, SUPER ARTYSTA
Kategorie (kl. IV - V)
- SUPER MATEMATYK, SUPER HUMANISTA, SUPER LINGWISTA, SUPER PRZYRODNIK, SUPER INFORMATYK, SUPER PLASTYK, SUPER WOKALISTA, SUPER SPORTOWIEC
Kategorie (kl. VI - VIII i III gim)
- SUPER MATEMATYK, SUPER HUMANISTA, SUPER LINGWISTA, SUPER PRZYRODNIK, SUPER INFORMATYK, SUPER PLASTYK, SUPER WOKALISTA, SUPER SPORTOWIEC

Uczestnicy konkursu:
- uczniowie, którzy otrzymają nominację (kartę uczestnika konkursu)

Zgłaszanie uczniów do konkursu:
 - zgłoszenia dokonują nauczyciele danego przedmiotu lub wychowawca klasy w ciągu całego roku szkolnego

Wypełnianie karty uczestnika konkursu:
 - na karcie uczniowie wpisują konkursy z danego roku szkolnego, w których brali udział oraz sukcesy (zajęte miejsce, wyróżnienie)
 - wszystkie wpisy muszą być potwierdzone przez opiekuna ucznia

Nagrody:
- zwycięzcy na danym poziomie w każdej kategorii otrzymają nagrodę rzeczową.

Termin oddania karty:
połowa czerwca 2019 r.

                               Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!

Pliki do pobrania:

- Pobierz regulamin konkursu

- Pobierz kartę uczestnika konkursu

 Nominowani uczniowie z klas II-III

SUPER UMYSŁ ŚCISŁY
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1      
2      
3      

 

SUPER HUMANISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1      
     

 

SUPER ARTYSTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1      
2      

 

SUPER SPORTOWIEC
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
     
     


Nominowani uczniowie z klas IV-V

SUPER MATEMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Oliwier Szymaniak  IV A Beata Muras-Dąbrowska
2 Radosław Bartyś  IV B Beata Muras-Dąbrowska
3 Maciej Pawlik IV B Beata Muras-Dąbrowska
4 Jakub Olszowy IV E Aneta Dobrowolska
5 Miłosz Więcek V A Janusz Puszcz
6 Szymon Jędrzejewski V B Ewa Wasiak
7 Bartłomiej Machnicki V B Ewa Wasiak
8 Filip Poszwiński V B Ewa Wasiak
9 Mateusz Stanecki V B Ewa Wasiak
10 Maciej Żabiński V B Ewa Wasiak
11 Kacper Matuszewski V C Aneta Dobrowolska
12 Tomasz Jachimowski V D Katarzyna Markowicz
13 Karol Kiełczyński V D Katarzyna Markowicz
14 Michał Szczęsny V D Katarzyna Markowicz
15 Bartosz Gruchol-Kubik V E Aneta Dobrowolska
16 Jakub Stachecki V E Aneta Dobrowolska
17 Wiktor Kalisiak V F Aneta Dobrowolska

 

SUPER HUMANISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1      
 2      

 

SUPER LINGWISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Maciej Ciechański  IV A Kamila Kośka
 2 Filip Groszkowski  IV A Kamila Kośka
3 Hanna Magdziarz IV A Kamila Kośka
4 Maja Dybowska IV B Justyna Stopińska
5 Maks Rosa IV B Justyna Stopińska
6 Michał Sobczak IV B Justyna Stopińska
7 Adam Bakalarski IV C Justyna Stopińska
8 Nikolas Kotynia IV C Justyna Stopińska
9 Nina Kubicka IV C Justyna Stopińska
10 Sandra Dominiak IV D Jolanta Woszczyk
11 Maciej Jadczyk IV D Jolanta Woszczyk
12 Natalia Sobczak IV D Jolanta Woszczyk
13 Magdalena Dziąg V A Agnieszka Jelonek-Krupińska
14 Zuzanna Galek V A Agnieszka Jelonek-Krupińska
15 Oliwier Jabłoński V A Agnieszka Jelonek-Krupińska
16 Piotr Kępczyński V A Agnieszka Jelonek-Krupińska
17 Urszula Kraszewska V A Agnieszka Jelonek-Krupińska
18 Alicja Pietrzyk V A Agnieszka Jelonek-Krupińska
19 Alicja Więcek V A Agnieszka Jelonek-Krupińska
20 Filip Poszwiński V B Justyna Stopińska
21 Mateusz Stanecki V B Justyna Stopińska
22 Natalia Gierach V C Joanna Sałek
23 Amelia Ośko V E Joanna Sałek

 

SUPER PRZYRODNIK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1      
2      

 

SUPER INFORMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1      
 2      

 

SUPER PLASTYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1      
 2      

 

SUPER WOKALISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1      
 2      
 3      

 

SUPER SPORTOWIEC
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1      
       

 

Nominowani uczniowie z klas VI-VIII i III gimnazjum

SUPER MATEMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1      
2      
 3      
 4      
5      
6      

 

SUPER HUMANISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1      
 2      
 3      
 4      
 5      

 

SUPER LINGWISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1      
 2      
 3      
 4      

 

SUPER PRZYRODNIK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1      
 2      
 3      
 4      

 

SUPER INFORMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1      
 2      
 3      
 4      

 

SUPER PLASTYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1      
 2      
 3      
 4      

 

SUPER WOKALISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1      
 2      

 

SUPER SPORTOWIEC
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1      
2      
 3      
4      
 5      
   
© ALLROUNDER