Super Talenty

Nominacje do IV Szkolnego Konkursu Super Talenty rozdane!

Na apelach: 12.10.2016 r. dla starszej grupy wiekowej i 13.10.2016 r. dla młodszej grupy wiekowej zostały wręczone nominacje do IV edycji Szkolnego Konkursu Super Talenty. Uczniowie zostali zgłoszeni do konkursu przez nauczycieli danego przedmiotu lub wychowawcę klasy. Każdemu uczestnikowi został przydzielony nauczyciel – opiekun, którego zadaniem jest wspierać uczniów w rozwijaniu ich zainteresowań i uzdolnień.
   Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów w danej dziedzinie i przyznanie im tytułów mistrzowskich. Zwycięzcy ośmiu kategorii ( kl. IV-VI) oraz czterech kategorii (kl. I-III) otrzymają statuetkę oraz nagrodę rzeczową. Ponadto nagrody rzeczowe otrzymują laureaci zajmujący II i III miejsca w danej kategorii. O zwycięstwie zdecyduje ilość konkursów, w których uczniowie wezmą udział oraz odniesione sukcesy. Karty uczestnika konkursu należy wypełnić razem z opiekunem i oddać do 9 czerwca 2017 r. do godz. 15.15. Po tym czasie wyłonieniem laureatów zajmie się komisja konkursowa.
   Wręczenie nagród nastąpi na apelu pod koniec roku szkolnego. Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!

Wykaz uczniów, którzy otrzymali nominacje do IV Szkolnego Konkursu "Super Talent"

Uczniowie kl. II-III                                                 Uczniowie kl. IV-VI

- Pobierz regulamin konkursu

- Pobierz kartę uczestnika konkursu