Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Super Talenty

Szczegóły

V edycja Szkolnego Konkursu Super Talenty

Cele konkursu:
 - wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów w danej kategorii
 - przyznanie tytułów mistrzowskich

Poziomy wiekowe:
 - kl. II - III
 - kl. IV - V
 - kl. VI - VII

Kategorie (kl. II - III)
- SUPER UMYSŁ ŚCISŁY, SUPER HUMANISTA, SUPER PRZYRODNIK, SUPER ARTYSTA
Kategorie (kl. IV - V)
- SUPER MATEMATYK, SUPER HUMANISTA, SUPER LINGWISTA, SUPER PRZYRODNIK, SUPER INFORMATYK, SUPER PLASTYK, SUPER WOKALISTA, SUPER SPORTOWIEC
Kategorie (kl. VI - VII)
- SUPER MATEMATYK, SUPER HUMANISTA, SUPER LINGWISTA, SUPER PRZYRODNIK, SUPER INFORMATYK, SUPER PLASTYK, SUPER WOKALISTA, SUPER SPORTOWIEC

Uczestnicy konkursu:
- uczniowie, którzy otrzymają nominację (kartę uczestnika konkursu)

Zgłaszanie uczniów do konkursu:
 - zgłoszenia dokonują nauczyciele danego przedmiotu lub wychowawca klasy w ciągu całego roku szkolnego

Wypełnianie karty uczestnika konkursu:
 - na karcie uczniowie wpisują konkursy z danego roku szkolnego, w których brali udział oraz sukcesy (zajęte miejsce, wyróżnienie)
 - wszystkie wpisy muszą być potwierdzone przez opiekuna ucznia

Nagrody:
- zwycięzcy na danym poziomie w każdej kategorii otrzymają statuetkę oraz nagrodę rzeczową.

Termin oddania karty:
połowa czerwca 2018r

                               Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!

 Nominowani uczniowie z klas II-III

SUPER UMYSŁ ŚCISŁY
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Nadia Klucznik  IIa  Anna Słomkowska-Fal
2 Wojciech Makowski  IIa  Anna Słomkowska-Fal
3 Zuzanna Kubik  IIb  Ewa Szyszczyńska
4 Liliana Górska IIc Edyta Salamon
5 Michalina Gałecka IIc Edyta Salamon
6 Alicja Domasat IIIa Anna Kozłowska 
7 Łucja Popłońska IIIb Izabela Kocęba
8 Maria Pieńczak IIIc Joanna Strumidło-Urbnek
9 Mikołaj Botul IIIe Małgorzata Majka
10 Pachecka Sylwia IIIe Małgorzata Majka
11 Radosław Bartyś IIIe Małgorzata Majka 
12 Michał Kmieć  IIIe Małgorzata Majka 

 

SUPER HUMANISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Nel Płotkowiak  IIa  Anna Słomkowska-Fal 
Wiktoria Jędrzejewska  IIa Anna Słomkowska-Fal 
Łukasz Pietrzyk  IIb  Ewa szyszczyńska 
4 Adam Minda IIb Ewa Szyszczyńska
5 Liliana Górska IIc Edyta Salamon
6 Bartosz Wierzbicki IIIa Anna Kozłowska
7 Oliwier Szymaniak IIIa Anna Kozłowska
8 Maciej Pawlik IIIb Izabela Kocęba
9 Franciszek Kacprzyk IIIe Małgorata Majka
10 Igor Nowicki IIIe Małgorzata Majka
11 Mikołaj Botul IIIe Małgorzata Majka
12 Sylwia Pachecka  IIIe Małgorzata Majka
13 Radosław Bartyś IIIe Małgorzata Majka
14 Michał Kmieć IIIe Małgorzata Majka
15 Igor Dzwonkowski IIIf Joanna Małecka
16 Jakub Baron  IIIf  Joanna Małecka 

 

SUPER ARTYSTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Blanak Michalska  IIa  Anna Słomkowska-Fal 
2 Wojciech Makowski IIa  Anna Słomkowska-Fal 
Patryk Kazimierski IIb  Ewa Szyszczyńska 
4 Zuzanna Kubik IIb Ewa Szyszczyńska
5 Wiktor Ruzik IIb Ewa Szyszczyńska
6 Julia Rosak IIc Edyta Salamon
7 Bartosz Więcek IIc Edyta Salamon
8 Aleksandra Olejnik IIIa Anna Kozłowska
9 Filip Goszkowski IIIa Anna Kozłowska
10 Marta Pawlak IIIa Anna Kozłowska
11 Nikola Pawlik IIIa Anna Kozłowska
12 Alicja Domasat IIIa Anna Kozłowska
13 Jakub Kubik IIIb Izabela Kocęba
14 Natalia Błaziak IIIb Izabela Kocęba
15 Sonia Załęska IIIc Joanna Strumidło-Urbanek
16 Natalia Sobczak IIId Anna Pońska-Nowak
17 Antonina Czerwińska IIId Anna Pońska-Nowak
18 Marta Jabłońska IIIe Małgorzata Majka
19  Judyta Szymczak  IIIf Joanna Małecka 

 

SUPER SPORTOWIEC
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
Nel Płotkowiak  IIa  Anna Słomkowska-Fal 
Wiktoria Jędrzejewska  IIa Anna Słomkowska-Fal 
Nadia Domeradzka  IIb  Ewa Szyszczyńska 
4 Brajan Kollbek IIc Edyta Salamon
5 Julia Rosak IIc Edyta Salamon
6 Liliana Górska IIc Edyta Salamon
7 Michalina Gałecka IIc Edyta Salamon
8 Bogusław Maszynkiewicz IIc Edyta Salamon
9 Bartosz Wierzbicki IIIa Anna Kozłowska
10 Weronika Lesiak IIIb Izabel Kocęba
11 Kinga Lipke IIIc Joanna Strumidło-Urbanek
12 Filip Bysynger IIId Anna Pońska-Nowak
13 Maciej Jadczyk IIId Anna Pońska-Nowak
14 Jagoda Nowakowska IIId Anna Pońska-Nowak
15 Natalia Sobczak IIId Anna Pońska-Nowak
16 Michał Kmieć IIIe Małgorzata Majka
17 Oktawian Kowalski IIIf Joanna Małecka


Nominowani uczniowie z klas IV-V

SUPER MATEMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Julia Cegiełka IV A Janusz Puszcz
2 Zuzanna Galek IV A Janusz Puszcz
3 Urszula Kraszewska IV A Janusz Puszcz
 4 Miłosz Więcek IV A Janusz Puszcz
 5 Jakub Gajewski IV B Ewa Wasiak
 6 Szymon Jędrzejewski IV B Ewa Wasiak
 7 Nikodem Krzętowski IV B Ewa Wasiak
8 Bartosz Machnicki IV B Ewa Wasiak
9 Kacper Matuszewski IV B Ewa Wasiak
10 Filip Poszwiński IV B Ewa Wasiak
11 Eryk Wodnicki IV B Ewa Wasiak
12 Maciej Żabiński IV B Ewa Wasiak
13 Bartosz Gruchol-Kubik IV E Aneta Dobrowolska
14 Jakub Stachecki IV E Aneta Dobrowolska
15 Wiktor Kalisiak IV F Aneta Dobrowolska
16 Estera Bakalarska V B Ewa Wasiak
17 Andżelika Bożałek V B Ewa Wasiak
18 Maksymilian Chadamik V B Ewa Wasiak
19 Jakub Kacprzyk V B Ewa Wasiak
20 Maria Krupińska V B Ewa Wasiak
21 Maja Kubik V B Ewa Wasiak
22 Nikola Marat V B Ewa Wasiak
23 Izabela Pietrzykowska V B Ewa Wasiak
24 Kamil Rosiński V B Ewa Wasiak
25 Jakub Sumiński V B Ewa Wasiak
26 Marcin Świerczyński V B Ewa Wasiak
27 Oskar Wasilewski V B Ewa Wasiak

 

SUPER HUMANISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Zuzanna Galek IV A Elżbieta Łopatka
 2 Alicja Pietrzyk IV A Elżbieta Łopatka
 3 Alicja Więcek IV A Elżbieta Łopatka
 4 Miłosz Więcek IV A Elzbieta Łopatka
5 Amelia Ośko IV E Katarzyna Sałkowska
6 Nikol Kowara IV E Katarzyna Sałkowska
7 Natasza Markus IV E Katarzyna Sałkowska
8 Jagoda Murgrabia IV E Katarzyna Sałkowska
9 Estera Bakalarska V B Paulina Król
10 Maria Krupińska V B Paulina Król, Katarzyna Stopińska-Zając
11 Maja Kubik V B Paulina Król, Katarzyna Stoińska-Zając
12 Filip Podkański V B Katarzyna Stopińska-Zając
13 Wiktor Poremba V B Paulina Król
14 Marcin Świerczyński V B Paulina Król. Katarzyna Stopińska-Zając
15 Magdalena Siekowska V C Iwona Zdun

 

SUPER LINGWISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Oliwier Jabłoński IV A Agnieszka Jelonek-Krupińska
 2 Piotr Kępczyński IV A Agnieszka Jelonek -Krupińska
 3 Alicja Pietrzyk IV A Agnieszka Jelonek-Krupińska
 4 Alicja Więcek IV A Agnieszka Jelonek-Krupińska
 5 Natalia Gierach IV C Joanna Sałek
 6 Tomasz Jachimowski IV D Joanna Sałek
 7 Amelia Ośko IV E Joanna Sałek
 8 Estera Bakalarska V B Kamila Kośka
 9 Lilianna Krawczyk V B Kamila Kośka
 10 Maria Krupińska V B Kamila Kośka
 11 Maja Kubik V B Kamila Kośka
12 Marcin Świerczyński V B Kamila Kośka
 13 Lena Bielecka V C Kamila Kośka
 14 Aleksandra Matyjek V C Kamila Kośka
 15 Lena Szustakowska V C Kamila Kośka

 

SUPER PRZYRODNIK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Adrian Kowalczyk IV A Agnieszka Czarnota
2 Szymon Jędrzejewski IV B Agnieszka Czarnota
 3 Filip Poszwiński IV B Agnieszka Czarnota
4 Klaudia Sumińska IV B Agnieszka Czarnota
 5 Maciej Żabiński IV B Agnieszka Czarnota
6 Jagoda Murgrabia IV E Agnieszka Czarnota
7 Wiktoria Skorłutowska IV F Agnieszka Czarnota
8 Michał Dolecki V A Wojciech Frączek
9 Maria Krupińska V B Agnieszka Czarnota
10 Maja Kubik V B Agnieszka Czarnota
11 Filip Podkański V B Agnieszka Czarnota
12 Marcin Świerczyński V B Agnieszka Czarnota

 

SUPER INFORMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Wojciech Strożek IV B Artur Błażejewski
 2 Maciej Żabiński IV B Artur Błażejewski
 3 Filip Podkański V B Leszek Misztal
 4 Wiktor Poremba V B Leszek Misztal
5 Marcin Świerczyński V B Leszek Misztal

 

SUPER PLASTYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Maciej Żabiński IV B Joanna Strumidło-Urbanek
 2 Natalia Urbaniak IV E Joanna Strumidło-Urbanek
 3 Wiktoria Skorłutowska IV F Joanna Strumidło-Urbanek
 4 Maria Krupińska V B Joanna Strumidło-Urbanek
5 Maja Kubik V B Joanna Strumidło-Urbanek
6 Filip Podkański V B Joanna Strumidło-Urbanek
7 Aleksandra Matyjek V C Joanna Strumidło-Urbanek
8 Lena Szustakowska V C Joanna Strumidło-Urbanek

 

SUPER WOKALISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Natalia Gierach IV C Ewa Matyjek
 2 Maja Milczarek IV D Ewa Matyjek
 3 Małgorzata Wierzbicka IV E Ewa Matyjek

 

SUPER SPORTOWIEC
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Maria Maszynkiewicz IV E Jolanta Doruchowska
2 Oskar Mirowski IV E Piotr Gierach
 3 Miłosz Sosnowski IV E Piotr Gierach
 4 Maja Chojecka V A Jolanta Doruchowska
5 Magdalena Farej V A Jolanta Doruchowska
6 Weronika Karandysz V A Jolanta Doruchowska
7 Jakub Przyżycki V A Piotr Gierach
8 Lena Bielecka V C Jolanta Doruchowska

 

Nominowani uczniowie z klas VI-VII

SUPER MATEMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Weronika Krysińska VI C Ewa Wasiak
2 Konrad Szkup VI C Ewa Wasiak
 3 Natalia Bysynger VI D Ewa Wasiak
 4 Maciej Cegiełka VI D Ewa Wasiak
5 Ivo Kasumović VI D Ewa Wasiak
6 Aleksandra Kraszewska VI D Ewa Wasiak
7 Selena Madej VI D Ewa Wasiak
8 Natalia Witczak VI D Ewa Wasiak
9 Dominik Jarecki VII A Dorota Lis
10 Natalia Grzeczka VII B Beata Muras-Dąbrowska
11 Amelia Klucznik VII B Beata Muras-Dąbrowska

 

SUPER HUMANISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Nina Dybowska VI D Iwona Zdun
 2 Stanisław Hanuszkiewicz VI D Paweł Koźbiał
 3 Ivo Kasumović VI D Paweł Koźbiał
 4 Aleksandra Kraszewska VI D Paweł Koźbiał
 5 Magdalena Filipczak VII A Marzena Kaczor
 6 Dominik Jarecki VII A Paweł Koźbiał
 7 Maja Konopacka VII A Marzena Kaczor
 8 Wiktoria Kurlikowska VII A Marzena Kaczor
 9 Julia Rolewska VII A Marzena Kaczor
 10 Michalina Rybus VII A Marzena Kaczor
 11 Natalia Grzeczka VII B Iwona Zdun
12 Natalia Pawlik VII B Anna Kozłowska
 13 Michalina Piwowaron VII B Iwona Zdun
 14 Michał Jachimowski VII C Paweł Koźbiał

 

SUPER LINGWISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Julia Laska VI B Agnieszka Kroc
 2 Amelia Urbaniak VI B Agnieszka Kroc
 3 Natalia Bysynger VI D Jolanta Woszczyk
 4 Ivo Kasumovć VI D Jolanta Woszczyk
5 Joanna Kłąb VI D Jolanta Woszczyk
6 Aleksandra Kraszewska VI D Jolanta Woszczyk
7 Selena Madej VI D Jolanta Woszczyk
8 Nikola Michalska VI D Jolanta Woszczyk
9 Malwina Olczyk VI D Jolanta Woszczyk
10 Kamil Roles VI D Jolanta Woszczyk
11 Natalia Witczak VI D Jolanta Woszczyk
12 Julia Andrys VII A Barbara Czechowska
13 Julia Rolewska VII A Barbara Czechowska
14 MIchalina Rybus VII A Barbara Czechowska
15 Filip Kwiatkowski VII B Janusz Puszcz

 

SUPER PRZYRODNIK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Julia Skręta VI A Wojciech Frączek
 2 Julia Laska VI B Wojciech Frączek
 3 Amelia Urbaniak VI B Wojciech Fraczek
 4 Roksana Cisz VI C Wojciech Fraczek
 5 Konrad Szkup VI C Wojciech Frączek
 6 Stanisław Hanuszkiewicz VI D Wojciech Frączek
 7 Aleksandra Kraszewska VI D Wojciech Frączek
 8 Magdalena Filipczak VII A Wojciech Frączek
 9 Dominik Jarecki VII A Wojciech Frączek
 10 Amelia Klucznik VII B Milena Ciszewska-Mróz
 11 Natalia Pawlik VII B Milena Ciszewska-Mróz

 

SUPER INFORMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Maciej Cegiełka VI D Leszek Misztal
 2 Klaudia Grala VI D Leszek Misztal
 3 Hubert Żaczek VI D Leszek Misztal
 4 Dominik Jarecki VII A Witold Kostrzewski

 

SUPER PLASTYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Patrycja Zimnota VI A Joanna Strumidło-Urbanek
 2 Julia Rolewska VII A Justyna Podkoń
 3 Michalina Rybus VII A Justyna Podkoń
 4 Julia Błońska VII B Joanna Strumidło-Urbanek
 5 Oliwia Madej VII B Joanna Strumidło-Urbanek
 6 Natalia Pawlik VII B Joanna Strumidło-Urbanek
 7 Michalina Piwowaron VII B Joanna Strumidło-Urbanek

 

SUPER WOKALISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Urszula Szymańska VII A Justyna Podkoń
 2 Wiktoria Zjawińska VII B Justyna Podkoń

 

SUPER SPORTOWIEC
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Zuzanna Pryk VI A Ewa Zdzieszyńska-Tasak
2 Adam Gala VI B Piotr Kocęba
 3 Maria Sosnowska VI B Ewa Zdzieszyńska-Tasak
4 Maciej Cegiełka VI D Karol Skrzydło
 5 Natalia Witczak VI D Jolanta Doruchowska
6 Igor Ślawski VII A Kamil Smoliński
7 Maciej Klepaczka VII B Kamil Smoliński
8 Zuzanna Lipke VII B Katarzyna Janusz
9 Oliwia Madej VII B Katarzyna Janusz
10 Zuzanna Sobolewska VII B Katarzyna Janusz
11 Piotr Stachecki VII B Kamil Smoliński
12 Eryk Gross VII D Kamil Smoliński

- Pobierz regulamin konkursu

- Pobierz kartę uczestnika konkursu

   
© ALLROUNDER