– obowiązuje od dnia 25 maja 2018 r.

Informujemy, że zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. z dnia 04.05.2016 r. L 119/1) [dalej jako „RODO”]:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Skierniewicach z siedzibą przy ul. 1 Maja 15, 96-100 Skierniewice, tel.: 46 833 32 72, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: tel.: 46 833 32 72, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

3. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art. 5 ust. 2 RODO.

4. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa (organom państwowym, organom ochrony prawnej: Policja, Prokuratura, Sąd; lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem).

5. Administrator danych nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj.: do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00.

7. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

8. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania.

9. Klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna”.

Ogłoszenie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach informuje,
że w dniu 29 maja 2018 r. (wtorek) o godzinie 1630 w sali nr 4
odbędzie się spotkanie informacyjne dla Rodziców dzieci,
które w roku szkolnym 2018/2019 będą realizowały zajęcia w kl. 0.

Proszę o niezawodne przybycie.

Paweł Koźbiał

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach informuje,
że w dniu 28 maja 2018 r. (poniedziałek)
o godzinie 1700
w sali gimnastycznej (
w budynku przy ul. 1 Maja 15)
odbędzie się spotkanie organizacyjne
dla Rodziców dzieci, które rozpoczną naukę

w klasie I w naszej placówce w roku szkolnym 2018/2019.

Proszę o niezawodne przybycie.

Paweł Koźbiał

Witamy na Mistrzostwach Świata
w Szkole Podstawowej nr 2 w Skierniewicach!

Turniej piłki nożnej jest realizowany w ramach Projektu Edukacyjnego, a jego autorami sa chłopcy z klasy 2 D w składzie:

• Kuba Bednarek
  • Kowal Mateusz
  • Mastalerz Jakub
  • Reszka Damian
  • Smolarek Patryk
  • Skręta Bartek
  • Michał Bobrzak

Opiekunem naszej zabawy jest pan Karol Skrzydło. Turniej startujował wraz z poczatkiem maja. Gramy w każdy piątek na boisku Orlik przy ulicy Kilińskiego. Do naszego Turnieju zgłosiło się 6 zespołów z klas 6 sp - 3 gim. Gramy system ligowym czyli "każdy z każdym". Gramy w składach 5 + bramkarz przez 12 minut ciagłej gry.  Rywalizacja zapowiada się na prawdę ciekawie! Kto zostanie Mistrzem? Zobaczymy... Jedno jest pewne: MISTRZ MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN!!

Twórcy projektu zapraszaja również na stronę Turnieju na portalu Facebook:
gdzie zamieszczane są treminarze Turnieju, zdjecia robione przez chłopców oraz wyniki spotkań.

Ze sportowym pozdrowieniem klasa 2D oraz opiekun, Karol Skrzydło.

WYNIKI XV MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU
ORTOGRAFICZNEGO

„NA ORTOGRAFICZNEJ ARENIE”

>>>>> Pobierz wyniki <<<<<

Ogłoszenie !!!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami
XV Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego
"Wybieramy najlepszych matematyków naszego miasta!"
dla uczniów klas IV–VII szkół podstawowych Miasta Skierniewice.

Konkurs objęty patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice

>>>>> Pobierz wyniki <<<<<

Miasto Skierniewice informuje, że
w Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących
w Skierniewicach
organizowane będą półkolenie letnie

dla dzieci z terenu Miasta Skierniewice
w dniach od 25.06.2018 r. do 06.07.2018 r.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.