Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lista kandydatów przyjętych do klasy I

Szczegóły

Lista kandydatów przyjętych do klasy I w roku szkolnym 2020/2021
w Szkole Podstawowej nr 2 im. T. Kościuszki w Skierniewicach

(dzieci mieszkające w obwodzie szkoły)

  1.    Antos Michalina
  2.    Bagdasaryan Irena
  3.    Bańburski Aleksander
  4.    Białkowski Mateusz
  5.    Bielicki Kamil
  6.    Bieńkowski Colin
  7.    Byster Paulina
  8.    Czajka Filip
  9.    Czajka Konrad
10.    Czerwiński Tomasz
11.    Dećko Patrycja Joanna
12.    Domańska Pola
13.    Dziag Paweł
14.    Gabrych Julian
15.    Galińska Weronika
16.    Glanc Kacper
17.    Gołota Zuzanna
18.    Gwardecka Zuzanna
19.    Hanuszkiewicz Zofia Anna
20.    Iwańczyk Marcel
21.    Jadczyk Anna
22.    Jędrzejewska Karina
23.    Kaczyńska Lena
24.    Kłobuchowska Lena Anna
25.    Kordasiński Kacper
26.    Kowalczyk Adam
27.    Kowalczyk Julia
28.    Kowalska Natalia
29.    Kowalski Miłosz
30.    Kozioł Piotr
31.    Krawczyński Jan
32.    Krokocki Krystian
33.    Krupa Zuzanna Łucja
34.    Kubicki Michał
35.    Kuśmierczyk Natalia
36.    Laska Ignacy
37.    Lepieszka Karolina
38.    Lisiński Antoni Tadeusz
39.    Lutomska Kaja Barbara
40.    Łysoniewska Alicja
41.    Majcher Piotr
42.    Mechecki Konstanty
43.    Michalak Barbara
44.    Mozga Łucja
45.    Nowak Piotr Mirosław
46.    Owczarek Krystian
47.    Paczkowski Karol
48.    Pawlik Kacper
49.    Pawlik Kamil
50.    Piechut Nadia
51.    Pokrop Franciszek
52.    Połeć Dorian
53.    Poremba Piotr
54.    Poszwińska Lena
55.    Rokicki Franciszek Edward
56.    Różycka Natalia
57.    Rutkowska Julia Henryka
58.    Rychlinska Kornelia
59.    Rykalska Marta
60.    Seliga Maja
61.    Skarżyńska Kalina
62.    Skoneczna Katarzyna Amelia
63.    Sobieszek Igor
64.    Stępniak Maksymilian
65.    Sulak Oliwia
66.    Szadkowski Bartłomiej
67.    Świetlik Artur Jan
68.    Tatuliński Kacper
69.    Tokarski Mikołaj
70.    Wipczyńska Amelia
71.    Wiraszko Sandra Wiktoria
72.    Wojciech Trębski
73.    Wojenka Natalia
74.    Wujcik Aleksandra
75.    Zatorski Stanisław
76.    Zdulska Oliwia
77.    Zduńczyk Kamil
78.    Zięba Maria Elżbieta
79.    Kłąb Julia
80.    Drożdżewska Zofia

   
© ALLROUNDER