Przekaż 1%

Szanowni Rodzice Dzieci i Uczniów
Szkoły Podstawowej nr 2
w Skierniewicach

Rada Rodziców i Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach, w trosce o skuteczną pomoc dzieciom naszej placówki zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% należnego podatku za 2015 rok na zakup zestawów komputerowych i sprzętu multimedialnego, które pozwolą na uatrakcyjnienie prowadzonych zajęć edukacyjnych dla uczniów.
   Aby środki trafiły na konto Rady Rodziców naszej szkoły, prosimy o wpisanie w zeznaniu podatkowym:

KRS: 0000276365 koniecznie z dopiskiem SP 2.

Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania za przekazanie 1 % podatku za 2014 r.
Otrzymane środki w wysokości 1510,80 zł. zostaną przeznaczone na zakup projektora multimedialnego.

Przewodniczący Rady Rodziców                                    Dyrektor Szkoły

Piotr Kwiatkowski                                                   Paweł Koźbiał