Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia pozalekcyjne

Szczegóły

Koła przedmiotowe i zainteresowań,
programy własne, zajęcia wyrównawcze
realizowane w naszej szkole
w roku szkolnym 2018/2019

 dla Klas I-III (ul. 1 Maja 15)

Lp.

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Termin zajęć  Nr
sali
Nauczyciel prowadzący
1 Koło plastyczne
dla uczniów kl. I-V

wtorek
14.30 - 15.15

A 01 Joanna Strumidło-Urbanek
2 Koło teatralne wtorek
15.25 - 16.10
A 2
Genowefa Pogorzelska
3 Zespół wokalny dla kl. I-III poniedziałek
13.40 - 14.25
A 13 Ewa Matyjek
4 Koło szachowe

wtorek
11.40 - 12.25
12.40-13.25

 A 5 Bogusław Boder

 

Programy własne i zajęcia wspierające

 

1 Zajęcia wspierające dla uczniów kl. IA środa 12.40-13.25   Anna Pońska-Nowa
2 Zajęcia wspierające dla uczniów kl. I B wtorek 8.00-8.45   Izabela Kocęba
  Program własny z zakresu matematyki i zajęć komputerowych dla kl. I-III "Z matematyką przy komputerze" - realizowany w kl. I B poniedziałek
wtorek

12.40 - 13.25
środa
8.00 - 8.45
czwartek
11.40 - 12.25
A 02 Katarzyna Markowicz
3 Zajęcia wspierające dla uczniów kl. I C czwartek 8.00-8.45  A 7 Anna Kozłowska
4 Zajęcia wspierające dla uczniów kl. I D - czwartek 15.25-16.10
(co 2 ty.)
- poniedziałek
15.25-16.10
(co 2 tyg.)
 

Ewa Matyjek


Joanna Strumidło-Urbanek

5 Zajęcia wspierające dla uczniów kl. I E środa 8.00-8.45   Małgorzata Majka
6 Zajęcia wspierające dla uczniów kl. II A
poniedziałek 13.30-14.15 A 2
Genowefa Pogorzelska
7 Program własny z zakresu matematyki w kl. I-III
"W świecie matematyki" - realizowany w kl. II B

czwartek 8.00-8.45

A 7
Beata Chmurska
8 Program własny z zakresu informatyki w kl. I-III
pt. „Cyfrowy świat” - realizowany w kl. II B

poniedziałek
11.40–12.25
wtorek

13.40–14.25
środa
11.40–12.25
czwartek
13.40–14.25

A 02 Artur Błażejewski
9 Zajęcia wspierające dla uczniów kl. II C wtorek 8.00-8.45  A 15
Bogusława Szmigielska
10 Program własny "Zastosowanie bajkoterapii w pracy
z dziećmi w edukacji wczesnoszkolnej"
- realizowany w kl. II D

wtorek
10.40 - 11.25

A 03
Ewa Krokocka
11 Zajęcia wspierające dla uczniów kl. II E

środa 15.15-16.10

Dorota Pawłowska
12 Zajęcia wspierające dla uczniów kl. III A poniedziałek 8.50-9.35 A 12
Anna Słomkowska – Fal
13 Program własny „Zabawy z matematyką – wykorzystanie gier i zabaw dydaktycznych
w nauczaniu matematyki klas młodszych” - realizowany w kl. III B

czwartek 8.00-8.45

A 1 Ewa Szyszczyńska
14 "Zabawy z matematyką i komputerem w kl. I-III"
- realizowany w kl. III B

środa
8.00 - 8.45

poniedziałek wtorek

13.40 - 14.25

A 1

 

A 03

 

Ewa Szyszczyńska



Katarzyna Markowicz

 15 Zajęcia wspierające dla uczniów kl. III A

 wtorek 16.15-17.00

  Edyta Salamon

 

dla klas IV-VIII (klasy IV-V ul. 1 Maja 15, klasy VI-VIII ul. Kilińskiego 9)

Lp.

 

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

 

Termin zajęć Nr sali Nauczyciel prowadzący
1 Koło języka angielskiego
dla uczniów kl. V a
wtorek
13.40 - 14.25
A 13 Agnieszka Jelonek-Krupińska
2 Koło języka angielskiego
dla uczniów kl. V c, d, e, f
czwartek
14.30 - 15.15
A 20 Joanna Sałek
3 Koło matematyczne
dla uczniów kl. V
wtorek
  14.30 - 15.15
(co 2. tydz.)
A 18
Aneta Dobrowolska
 4 Koło matematyczne
dla uczniów kl. IV
wtorek
  14.30 - 15.15
(co 2. tydz.)
A 18
Aneta Dobrowolska
5 Koło przyrodnicze dla uczniów kl. IV-V poniedziałek
  15.25 - 16.10
A 28
Wojciech Frączek
6 Koło plastyczne dla uczniów kl. IV-V wtorek
16.15 - 17.00
A 01 Joanna Strumidło – Urbanek
7 Zespół wokalny dla uczniów kl. III-V poniedziałek
14.30 - 15.15

A 29

Ewa Matyjek
8 Koło techniczne BRD czwartek
16.15 - 17.00
A 03 Leszek Misztal
9 Koło informatyczne
dla uczniów kl.
poniedziałek
13.40 - 14.25
  Ilona Ojrzyńska
 11 Koło misyjne poniedziałek
15.25 - 16.30
01 Urszula Pawlak
12 Koło religijne wtorek
14.40 - 15.25
  Marzena Stępień

Zajęcia sportowe

1

Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. IV-V

wtorek
16.15 – 17.00

A gim Ewa Zdzieszyńska-Tasak
2 Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. V e, VI a
czwartek
16.20 – 18.00
piątek
15.20 - 16.20
A gim Jolanta Doruchowska
3 Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. V-VII
wtorek
15.25 – 16.15
(wg potrzeb)
B orlik
Piotr Kocęba
4 Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. V-VI
czwartek
16.15 – 17.00
piątek
15.25 - 16.10
A gim Piotr Gierach
6 Zajęcia rekreacyjno-sportowe

czwartek
16.15 – 17.00

  Karol Skrzydło

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

 

1 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
dla uczniów kl. VI

poniedziałek
13.40 - 14.25

B 10
Elżbieta Łopatka
2 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
dla uczniów kl. IV
poniedziałek
14.40 - 15.25
A 13 Elżbieta Łopatka
3 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
dla uczniów kl. VIII
wtorek
12.40 - 13.25
(co 2 tyg.)
 B 6 Marzena Kaczor

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

 

1 Zajęcia wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klas IV c, d, e
środa
8.00 - 8.45
A 5
Aneta Dobrowolska
2 Zajęcia wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klas VII a, b
środa
14.30 – 15.30
(co 2 tyg.)
B 14 Katarzyna Markowicz
3 Zajęcia wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klas VII c, d
czwartek
15.25 - 16.10
(co 2 tyg.)
  Ewa Wasiak
4 Zajęcia wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klas VIII a, b
czwartek
14.30 - 15.15
(co 2 tyg.)
  Beata Muras-Dąbrowska
5 Zajęcia wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klas VIII c
wtorek
13.40 - 14.25
(co 2 tyg.)
  Małgorzata Gandzierska
6 Zajęcia wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klas VIII d
wtorek
14.30 - 15.15
(co 2 tyg.)
  Małgorzata Gandzierska

 

 zajęcia specjalistyczne kl. I-V (ul. 1 Maja 15)

 

Lp.

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Termin zajęć  Nr
sali
Nauczyciel prowadzący
1 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

gr I.
wtorek
15.25 - 16.10

gr. II czwartek
13.40 - 14.25

gr. III czwartek
15.25 - 16.10

A 13 Beata Chmurska
2 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

gr I. środa
11.40 - 12.25

gr. II środa
12.40 - 13.25

gr. III piątek
13.40 - 14.25

13

 2

13

Salamon Edyta
3 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

gr I.
środa
15.25 - 16.10

gr. II czwartek
9.50 - 10.35

gr. III czwartek
14.30 - 15.15

A 12

 

A 5

 

A 12

Anna Słomkowska-Fal
4 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

gr I.
poniedziałek
10.40 - 11.25

gr. II
środa
14.30 - 15.15

gab. pedagoga Urszula Pokora
5 Zajęcia kształtujące kompetencje emocjonalno-społeczne

gr I.
czwartek
12.40 - 13.25

gr. II czwartek
15.25 - 16.10

gr. III
wtorek
13.40 - 14.25

A 5

 

Kilińskiego

 

Kilińskiego

Iwona Tartanus

 

 dla klas gimnazjalnych  (ul. Kilińskiego 9)

Lp.

 

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

 

Termin zajęć Nr sali Nauczyciel prowadzący


Koła przedmiotowe

1 Koło języka polskiego
dla uczniów kl. III C

czwartek
14.30 - 15.15

B 10 Łopatka Elżbieta
2 Koło języka polskiego
dla uczniów kl. VII B, VI B
środa
  13.40 - 14.25
B 6 Paulina Król
 3 Koło języka angielskiego
dla uczniów kl. VII B, C
czwartek
15.25 - 16.10
 
B 21  Kroc Agnieszka 
 4 Koło języka angielskiego
dla uczniów kl. VIII A

wtorek
16.15 - 17.00

B 9 Barbara Czechowska
 5 Koło języka angielskiego
dla uczniów kl. VII D
czwartek
8.00 - 8.45
B 19 Jolanta Woszczyk
 6 Koło języka angielskiego
dla uczniów kl. III C
środa
8.00 - 8.45
B 11 Barbara Przybył
 7 Koło języka angielskiego
dla uczniów kl. III B
piątek
13.40 - 14.25
B 23 Puszcz Janusz
 8 Koło języka niemieckiego
dla uczniów kl. VI C, VI B
wtorek
13.40 - 14.25
15.25 - 16.10
B 23 Szewc Tomasz
9 Koło języka niemieckiego
dla uczniów kl. VI D, VI A
 poniedziałek
12.40 - 13.25
13.40 - 14.25
B 23 Szewc Tomasz 
 10 Koło języka niemieckiego
dla uczniów kl. III,
kl.VII A, C,
VIII A, C
poniedziałek
wtorek
środa
15.25 - 16.10 
B 6  Maria Pluta
 11 Koło matematyczne
dla uczniów kl. VIII A
 piątek
8.00 - 8.45
B 21 Dorota Lis 
 12 Koło matematyczne
dla uczniów kl. VII C, D
wtorek
15.25 - 16.10
B 4 Ewa Wasiak
 13 Koło matematyczne
dla uczniów kl. VIII B
poniedziałek
8.00 - 8.45
B 14 Beata Muras-Dąbrowska
 14 Koło matematyczne
dla uczniów kl. VII A i B
 wtorek
15.25 - 16.10
środa
14.30 - 15.15
B 14 Katarzyna Markowicz 
 15 Koło matematyczno-fizyczne
dla uczniów kl. III B
 czwartek
14.30 - 15.15
B 20  Dorota Orłowska  
 16 Koło informatyczne
dla uczniów kl. VIII B
wtorek
15.25 - 16.10
B 23 Witold Kostrzewski 
 17 Koło chemiczne
dla uczniów kl. VIII B
środa
  12.40 - 13.25 
B 19  Ilona Koziarska 
 18 Koło chemiczne
dla uczniów kl. III B
czwartek
15.25 - 16.10
B 19 Barbara Kwiatkowska
 19 Koło historyczne
dla uczniów kl. III C

wtorek
14.30 - 15.15

B 12 Anwajler Anna
 20 Koło muzyczne
dla uczniów kl. VI
 środa
14.30 - 15.15
B 15  Justyna Podkoń 
 21 Zespół wokalny
dla uczniów kl. III A, C
 środa
14.30 - 15.15
B 15  Radek Magdalena 
 22 Arteterapia - koło
dla uczniów kl. III B
środa
14.30 - 15.15 
 B 11 Iwona Tartanus 
 23 Koło dyskusyjne
dla uczniów kl. III A
środa
14.30 - 15.15
B 3 Lange Katarzyna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

1 Zajęcia polonistyczne
dla uczniów kl. III B i E

środa
  14.30 - 15.15

B 6 Antosik Grażyna
 2 Zajęcia polonistyczne
dla uczniów kl. VIII B
czwartek
14.30 - 15.15
B 10 Iwona Zdun
 3 Zajęcia polonistyczne
dla uczniów kl. VIII i III gim

wtorek
15.40 - 17.15
B 6 Marzena Kaczor  
 4 Zajęcia z języka niemieckiego
dla uczniów kl. III B
poniedziałek
14.30 - 15.15
B 23 Szewc Tomasz 
5 Zajęcia z języka rosyjskiego
dla uczniów kl. III A, B
wtorek
15.25 - 16.10
B 9 Violetta Kutkowska
 6 Zajęcia matematyczne
dla uczniów kl. III C, VIII A
czwartek
14.30 - 15.15
B 21 Dorota Lis
 7 Zajęcia fizyczne
dla uczniów kl. III  A, B
czwartek
15.25 - 16.10
B 20 Dorota Orłowska
 8 Zajęcia chemiczne
dla uczniów kl. III  A, C i E
poniedziałek
15.25 - 16.10
B 19 Ilona Koziarska
 9 Zajęcia historyczne
dla uczniów kl. III D i E
środa
14.30 - 15.15
B 12 Marzenna Kurzec
 10 Zajęcia geograficzne
dla uczniów kl. III
poniedziałek
15.25 - 16.10
B 1 Beata Zawadzka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1 Język polski
dla uczniów kl. VIII C
czwartek
14.30 - 15.15
B 2 Agnieszka Komorowska
 2 Język polski
dla uczniów kl. VI A, C
i kl. VI D
 wtorek
13.40 - 14.25
czwartek
8.50 – 9.35

B 10

B 7

Elżbieta Łopatka 
 3 Język polski
dla uczniów kl. VIII D
 wtorek
12.40 - 13.25
 B 6 Marzena Kaczor 
 4 Język angielski
dla uczniów kl. III A
środa
14.30 - 15.15
B 23 Agnieszka Jelonek-Krupińska
 6 Język angielski
dla uczniów kl. VII OHP
czwartek
14.30 - 15.15
 
 Aleksandra Gąsecka
 7 Matematyka
dla uczniów kl. III C
poniedziałek
8.00 - 8.45
B 21 Dorota Lis
 8 Matematyka
dla uczniów kl. III D
środa
15.25 - 16.10
B 21 Dorota Lis
 9 Matematyka
dla uczniów kl. III E
czwartek
13.40 - 14.25 
B 19  Beata Muras-Dąbrowska 
10 Matematyka
dla uczniów kl. VIII A i B
czwartek
14.30 - 15.15
B 14 Beata Muras-Dąbrowska
11 Matematyka
dla uczniów kl. VI D
wtorek
14.30 - 15.15
B 20 Dorota Orłowska
12 Matematyka
dla uczniów kl. VII A i B
środa
14.30 - 15.15
B 14 Katarzyna Markowicz
13 Matematyka
dla uczniów kl. VIII C i D
wtorek
13.40 - 14.25
14.30 - 15.15
B 14 Gandziarska Małgorzata
14 Biologia
dla uczniów kl. VIII
czwartek
14.30 - 15.15
  Maria Klimiuk
 15 Fizyka
dla uczniów kl. VII-VIII
czwartek
14.30 - 15.15
B 20 Dariusz Kłosiński

Zajęcia sportowe

1 Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. III  (taniec)
poniedziałek
15.25 – 16.10
 
kor  Karolina Tokarska 
 2 Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. III C (ogólno-rozwojowe)
poniedziałek
15.25 – 16.10 
kor Dobrosława Woźniak 
 3 Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. VII D (piłka nożna)
poniedziałek
16.15 – 17.00
 
gim  Kamil Smoliński  
4 Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. VII-VIII (piłka nożna)
wtorek
15.25 – 16.10
gim Mateusz Kiczuł
 9 Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. VIII (gry zespołowe) 
piątek
15.15 – 16.00
gim Katarzyna Janusz
 10 Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. III (gry zespołowe)
piątek
16.15 – 17.00
gim Karol Skrzydło
11 Zajęcia rekreacyjno-sportowe
dla uczniów kl. ..... (badminton) 
 wtorek
17.00 - 17.45
gim

Elżbieta Zbudniewek

 

wtorek

   
© ALLROUNDER