Nagroda specjalna

Nagroda specjalna

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach może otrzymać nagrodę specjalną w postaci bonu upominkowego za szczególne osiągnięcia, tzn. zajęcie w danym roku szkolnym I, II lub III miejsca bądź wyróżnień w konkursach przedmiotowych, artystycznych lub zawodach sportowych na szczeblu kraju.
   O przyznaniu nagrody decyduje Dyrekcja szkoły w porozumieniu z Radą Rodziców. Wręczenie nagrody następuje na uroczystości zakończenia danego roku szkolnego.

Nagrodzeni uczniowie w roku szkolnym 2014/2015

Anna Kłosińska, kl. VD
- I miejsce w skoku w dal w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych

Michał Medwid, kl. VI D