Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kadra

Szczegóły

Nauczyciele pracujący

w Szkole Podstawowej nr 2 w Skierniewicach

Rok szkolny 2019/2020

Imię i nazwisko Przedmiot
Artur Błażejewski dyrektor, informatyka
Małgorzata Morawska wice dyr., pedagog
Karolina Milewska wice dyr., pedagog
Maria Klimiuk biologia
Barbara Kwiatkowska biologia, chemia
Ilona Koziarska chemia
Dorota Bodera-Czechowska doradztwo zawodowe
Anna Pońska-Nowak edukacja wczesnoszkolna
Anna Słomkowska-Fal edukacja wczesnoszkolna
Beata Chmurska edukacja wczesnoszkolna
Bogusława Szmigielska edukacja wczesnoszkolna
Dorota Pawłowska edukacja wczesnoszkolna
Ewa Krokocka edukacja wczesnoszkolna
Edyta Salamon edukacja wczesnoszkolna
Ewa Szyszczyńska edukacja wczesnoszkolna
Genowefa Pogorzelska edukacja wczesnoszkolna
Izabela Kocęba edukacja wczesnoszkolna
Małgorata Majka edukacja wczesnoszkolna
Elżbieta Bysynger edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Kobierska edukacja wczesnoszkolna, świetlica
Ewa Matyjek edukacja wczesnoszkolna, muzyka
Joanna Strumidło-Urbanek edukacja wczesnoszkolna, plastyka
Dariusz Kłosiński fizyka
Beata Zawadzka geografia
Anna Anwajler historia
Anna Kozłowska historia
Katarzyna Stopińska-Zając historia
Marzena Kurzec historia
Paweł Koźbiał historia
Witold Kostrzewski informatyka
Roman Czyżewski informatyka, świetlica
Ilona Ojrzyńska informatyka, technika
Leszek Misztal informatyka, technika
Iwona Tartanus technika
Aleksandra Gąsecka j. angielski
Agnieszka Jelonek-Krupińska j. angielski
Agnieszka Kroc j. angielski
Barbara Czechowska j. angielski
Barbara Przybył j. angielski
Janusz Puszcz j. angielski
Magdalena Radek j. angielski, j. rosyjski, muzyka,
zaj. artystyczne
Justyna Stopińska j. angielski
Jolanta Woszczyk j. angielski
Kamila Kośka j. angielski
Maria Pluta j. niemiecki
Agnieszka Komorowska j. polski
Elżbieta Łopatka j. polski
Grażyna Antosik j. polski
Iwona Zdun j. polski
Katarzyna Sałkowska j. polski
Marzna Kaczor j. polski
Paulina Król j. polski
Violetta Kutkowska j. rosyjski
Aneta Dobrowolska matematyka
Beata Muras-Dąbrowska matematyka
Ewa Wasiak matematyka
Katarzyna Markowicz matematyka
Dorota Orłowska matematyka, fizyka
Dorota Lis matematyka, informatyka
Karolina Woźniak nauczyciel wspomagający
Agnieszka Węcławek nauczyciel wspomagający
Małgorzata Sitarska nauczyciel wspomagający
Karolina Milewska pedagog,
Urszula Pokora pedagog,
Justyna Podkoń plastyka, muzyka
Agnieszk Czarnota przyroda
Wojciech Frączek przyroda
ks. Wojciech Kmak religia
Urszula Pawlak religia
Katarzyna Lange religia
Krystyna Zając religia
Tomasz Chadamik religia
Elżbieta Dudkiewicz świetlica szkolna
Agnieszka Bakalarska świetlica szkolna
Dobrosława Woźniak wych. fizyczne
Elżbieta Markowska wych. fizyczne
Ewa Zdzieszyńska-Tasak wych. fizyczne
Jolanta Doruchowska wych. fizyczne
Katarzyna Janusz wych. fizyczne
Karol Skrzydło wych. fizyczne
Kamil Smoliński wych. fizyczne
Karolina Nowakowska wych. Fizyczne
Piotr Gierach wych. fizyczne
Małgorzata Szadkowska zajęcia biblioteczne
Alina Magdziarz zajęcia biblioteczne
Maja Pawłowska logopeda
Wojciech Korczyński terapeuta
   
© ALLROUNDER