– obowiązuje od dnia 25 maja 2018 r.

Zapraszam do zapoznania

z planem zdalnego nauczania

Zapraszam do zapoznania się
z poradnikiem Ministerstwa Edukacji Narodowej nt.

Kształcenia na odległość

W Skierniewicach rusza wsparcie
psychologiczne w czasie pandemii koronawirusa

W poniedziałek 23 marca uruchomiona została specjalna infolinia w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Wsparcie adresowane jest do uczniów i ich
rodziców, zarówno od specjalistów zatrudnionych w szkole,
jak również od psychologów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skierniewicach.

Dyżury będą odbywać się w godzinach 8:00 - 15:00 (pon-pt).

Link:  http://www.skierniewice.eu/aktualnosci/zdrowie/w-skierniewicach-rusza-wsparcie-psychologiczne-w-czasie-pandemii-koronawirusa,16.html

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z zarządzeniem Ministra Edukacji Narodowej informuję, iż od dnia 16 marca 2020 roku do dnia 25 marca 2020 roku szkoła zostanie całkowicie zamknięta. W okresie tym nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze czy wychowawcze. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, prosimy, aby w tym okresie dzieci pozostały w domach, aby ograniczyć ryzyko przenoszenia choroby.
W tych dniach nauka będzie odbywać się przez internet przy wykorzystaniu wiadomości przesyłanych w dzienniku elektronicznym Librus. Bardzo proszę o zmobilizowanie dzieci do śledzenia wiadomości i wykonywania zadań i ćwiczeń przesłanych przez nauczycieli.

Proszę zachęcać dziecko do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

W chwili obecnej Ministerstwo Edukacji Narodowej nie przewiduje przesunięcia terminów egzaminów ósmoklasisty czy też wydłużenia roku szkolnego.

Bardzo proszę o bieżące śledzenie informacji na dzienniku elektroniczny, gdzie niezwłocznie będę Państwa informował o dalszych decyzjach dotyczących tego okresu.

Proszę przekazać osobom, które będą opiekować się Waszym dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny. Rygorystycznie przestrzegajcie Państwo w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie.

Proszę śledzić na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Więcej informacji na temat zawieszenia zajęć znajdziecie państwo pod adresem: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Artur Błażejewski
dyrektor szkoły

Komunikat Nr 2
Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Skierniewicach
z dnia 12 marca 2020r.

komunikat sanepid

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Ligii Klas 2019/2020 - kliknij na link

Zapoznaj się wynikami konkursu

800 190 590 - numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem

Czym jest koronawirus - ZALECENIA - kliknij, aby pobrać

Informacja o podmiotach wykonujących działalność leczniczą
udzielających świadczeń zdrowotnych
w zakresie leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży,
finansowane ze środków publicznych.