Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przekaż 1% ...

Szczegóły

Prosimy o przekazanie 1 % podatku na rzecz naszej szkoły


Szanowni Rodzice Dzieci i Uczniów
Szkoły Podstawowej nr 2
w Skierniewicach

   Rada Rodziców i Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach, w trosce o skuteczną pomoc dzieciom naszej placówki zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% należnego podatku za 2019 rok na zakup zestawów komputerowych i sprzętu multimedialnego, które pozwolą na uatrakcyjnienie prowadzonych zajęć edukacyjnych dla uczniów.
   Aby środki trafiły na konto Rady Rodziców naszej szkoły, prosimy o wpisanie w zeznaniu podatkowym:

KRS: 0000276365 koniecznie z dopiskiem SP 2.

   Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania
za przekazanie 1 % podatku za 2018 r.

Otrzymane środki w wysokości 1800,00 zł. zostaną przeznaczone
na zakup projektora multimedialnego.

 

Przewodniczący Rady Rodziców                                    Dyrektor Szkoły

Paweł Gerek                                                             Artur Błażejewski

   
© ALLROUNDER