Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkursy szkolne

Szczegóły

 

Wyniki I etapu Wojewódzkiego Konkursu
Matematyczno-Informatycznego INFOM@T

Poremba Wiktoria  13 pkt.
Świerczyński Marcin 17 pkt.
Razem: 30

Uczniowie zdobyli łącznie 30 punktów, co dało im 1 miejsce w m. Skierniewice
i 2 miejsce wśród wszystkich 124 szkół w woj. łódzkim.

Gratulujemy!


KONKURS  RECYTATORSKI

    W poniedziałek 25 marca 2019r. w naszej szkole e budynku przy ul. Kilińskiego odbył się szkolny konkurs recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie z klas VI – VIII oraz III gimnazjum. 11 dziewcząt i 2 chłopców zaprezentowało wybrane przez siebie lub z pomocą polonistów wiersze znanych polskich poetów. Występom naszych recytatorów przysłuchiwało się jury w składzie: p. Dominika Dawidowicz – instruktor teatralny – pracująca na co dzień z młodzieżą w założonym przez siebie teatrze, a także występująca wielokrotnie na miejskich imprezach z pięknymi interpretacjami piosenek; Maciej Kaczor – student Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej  we Wrocławiu, absolwent Szkoły Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 3; a także nauczycielki języka polskiego p. Marzena Kaczor i p. Elżbieta Łopatka.
    Po wysłuchaniu wszystkich uczestników jury przyznało I miejsce Natalii Pawlik z kl. VIIIB i Martynie Murgrabii z kl. VIA, II miejsce Magdalenie Filipczak z kl. VIIIA, III miejsce Dominice Klimczyk z kl. VIIIA oraz wyróżnienia Julii Cybulskiej i Kamilowi Gmerkowi z kl. IIIA gim.
    Laureaci I i II miejsca będą reprezentowali naszą szkołę w Małym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez CkiS w Skierniewicach 9 maja 2019r.: Martyna Murgrabia w kategorii klas V – VI,  Natalia Pawlik i Magdalena Filipczak w kategorii klas VII – VIII i III gim. Trzymamy za nich kciuki! Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.
     Warto dodać, że wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie, po ogłoszeniu wyników mieli, możliwość wysłuchania cennych uwag profesjonalistów na temat sztuki pięknego mówienia poezji. Nasi goście opowiedzieli zebranym anegdoty ze swoich występów i pracy aktorskiej, a na zakończenie zaprezentowali przed publicznością własne interpretacje wybranych wierszy, za co otrzymali gromkie braw. Szkolny konkurs recytatorski przygotowały p. Marzena Kaczor, p. Elżbieta Łopatka i p. Iwona Zdun.


Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas II i III

Termin konkursu: 25 kwietnia 2019.

Pobierz regulamin i zakres materiału

Organizator
Jolanta Woszczyk


Regulamin konkursu na „Kartkę Wielkanocną”

Cele konkursu:   

- Propagowanie tradycji składania życzeń świątecznych  pisanych
- Rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej;
- Pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą.

1. Kartki powinny być wykonane na złożonym formacie A4.
2. Technika dowolna (wyklejanie, wydzieranie, malowanie itp.).
3. W środku życzenia dla Papieża o tematyce typowo religijnej.
4. Kartki powinny być dostarczone do 10.04.2019 r. do katechety.
5. Praca powinna zawierać imię i nazwisko i klasę.
6. Odpowiedzialni za konkurs: Urszula Pawlak i Marzenia Stępień.


KONKURS NA WYSTRÓJ SAL LEKCYJNYCH
Z OKAZJI

ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Samorząd Uczniowski


Wielki sukces naszych uczniów w ogólnopolskiej Olimpiadzie
z Języka Angielskiego OLIMPUS, sesja zimowa.

Oto nasi laureaci:

Klasy 4
Maciej Ciechański - 4 miejsce w kraju
Klasy 5
Mateusz Stanecki - 3 miejsce w karju
Alicja Więcek - 4 miejsce w kraju
Klasy 6
Łukasz Pryk - 3 miejsce w kraju
Wiktor Poremba - 7 miejsce w kraju
Marcin Świerczyński - 9 miejsce w kraju
Klasy 7
Amelia Urbaniak - 9 miejsce w kraju
Klasy 8
Filip Kwiatkowski - 9 miejsce w kraju

Gratulacje dla uczniów, rodziców i nauczycieli

Szkolny koordynator
Agnieszka Jelonek-Krupińska


Sukcesy naszych uczniów
w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych
etap wojewódzki

Z dumą informujemy, że do wojewódzkiego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego zakwalifikowały się:

- Michalina Piwowaron klasa VIII b – opiekun: pani Iwona Zdun,

- Amelia Klucznik klasa VIII b – opiekun: pani Iwona Zdun.

Gratulujemy uczennicom i życzymy powodzenia w wojewódzkim etapie konkursu.

Elżbieta Bysyngier
koordynator szkolnego etapu
Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych


 

   

Oddziały gimnazjalne  

   

Nauczyciele  

   

Ciekawe strony  

   

Statystyki odwiedzin  

350315
DzisiajDzisiaj90
WczorajWczoraj500
W_tym_tygodniuW_tym_tygodniu2470
W_tym_miesiącuW_tym_miesiącu9405
Od_początkuOd_początku350315
   
© ALLROUNDER